Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
investitii - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


investitii

1 reply to this topic

#1 Cornelia Mitrofan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Galati, str Frunzei, bl. F5/58
  • Interests:aprofundare cunostinte

Postat 23 March 2006 - 08:12 PM

ce documente imi trebuie pentru plata facturii? As vrea daca se poate sa "cunosc" si contabili care opereaza in randul bibliotecilor publice. Eu sunt de la Biblioteca V. A. Urechia, sunt la inceput (am doua saptamani), si deja totul se invarte cu mine! As dori sa pot sa le cer parerea, pentru ca am multe neclaritati, legate strict de activitatea de biblioteca?



#2 ovidiu_adrian79

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:VASLUI

Postat 24 March 2006 - 08:57 AM

te referi la plata facturii pentru investitii sau a unei facturi, in general?
pt. investitii: in primul rand trebuie sa ai prevazuta suma in buget la ch. de investitii, trebuie aprobarea finantarii de la terezorerie, receptia produselor sau a lucrarilor efectuate, ordonantarea acestora (O.M.F.P. 1792/2002). si inca ceva INVESTITIA TREBUIE PREVAZUTA IN PLANUL ANUAL DE ACHIZITII PUBLICE
iar in general .... banuiesc ca asta se stie







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL