Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
pensiune turistica - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


pensiune turistica

2 replies to this topic

#1 riquiqui

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 244 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:editare filme

Postat 02 May 2006 - 10:17 AM

Am niste prieteni f. buni care si-au construit o casa la munte (inca nu e gata, ca mai trebuie niste banuti, dar, in curand, speram!) si vor sa o foloseasca pentru turism. Acum, intrebarea mea este: are idee cineva despre acest subiect? Pensiune turistica ce inseamna, ca trebuie sa isi infiinteze un s.r.l.? Sau cum? Ar vrea sa angajeze o bucatareasa si, eventual, inca o persoana, asta oficial, ca zilieri poate sa isi ia oricand sa mai faca asa cate ceva. Am inceput sa caut si pe net, nu am gasit decat ceva despre cum sa capeti "margaretele" ca si clasa hoteliera, dar la pensiuni. Va rog mult, daca este cineva care are vreo idee despre acest subiect as dori tare mult sa discutam! Contact: ruxiqui@yahoo.com. Mii de multumiri si pt. simplul fapt ca mi-ati citit mesajul! :oops: :smt039



#2 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 21 June 2006 - 10:33 PM

Un SRL cu cod CAEN 5510 "Hoteluri"




#3 cristinaX

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 47 Postari:

Postat 22 June 2006 - 08:00 AM

pentru pensiune codul CAEN este 5523"Alte mijloace de cazare"






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL