Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
stagiu an 1 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


stagiu an 1

2 replies to this topic

#1 andu

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 15 May 2006 - 01:03 PM

am nevoie si eu de un model de lucrare pentru stagiar anul 1, cine ma poate ajuta? multumesc.



#2 mmol

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 16 May 2006 - 09:49 AM

va rog daca ma poate ajuta cineva cu un model de raport an 1 stagiu la contabil autorizat.va multumesc anticipat
adresa de email mmol66@fih.utt.ro




#3 kangoo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Location:oradea

Postat 02 June 2006 - 08:45 PM

Buna,

Daca va rog imi poate spune cineva daca in cazul stagiului colectiv pentru lucrari e stabilit un numar pe pagini pe fiecare tema in parte dat fiind faptul ca sunt teme care cer si studii de caz iar eu nu prea am tangenta in activitatea practica - cel putin pana acum - cu auditul, expertiza contabila sau evaluarea si cam ce anume exact ar trebui sa contina si celelate lucrari (eventual daca mi-ati putea trimite de exemplu un cuprins pe capitole sau subpuncte pentru lucrarile din anul I de stagiu ar fi super - e-mail: vfp5@lycos.com ), la filiala de care apartin neprimind prea multe detalii in aceasta privinta.

Va multumesc mult.
:)






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL