Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Multumiri moderatorilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Multumiri moderatorilor

23 replies to this topic

#21 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 02 March 2007 - 08:44 AM

-eu am vrut doar :lostit (13): sa multumesc moderatorilor pentru ca exista acest site si nu ma asteptam la un asemenea raspuns
-poate nu trebula sa scriu ce simt si sa deranjez
- scuze nu se va mai repeta
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#22 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 March 2007 - 12:45 PM

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Mar 2 2007, 08:44 AM, a spus:

-eu am vrut doar :lostit (13): sa multumesc moderatorilor pentru ca exista acest site si nu ma asteptam la un asemenea raspuns
Mariana, am dat acel raspuns pt. ca e a nu stiu cat-a oara cand cineva se leaga de trimisul la cautare si ne indeamna sa fim mai intelegatori ...
apoi, cand faci o remarca ai ceva sanse sa ti se raspunda, nu-i asa ??

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Mar 2 2007, 08:44 AM, a spus:

-poate nu trebula sa scriu ce simt si sa deranjez

eee, stii bine ca NU asa se pune problema, nu e ca ai spus ce simti ci ca ai simtit ce ai spus. eu am dat mare importanta cuvintelor tale, te-am tratat cu seriorizate si am scris mesajul in speranta ca ceea ce simti se va schimba in bine fiindca vei intelege de ce trimitem la cautare si daca putem fi intelegatori in sensul aratat de tine.

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Mar 2 2007, 08:44 AM, a spus:

- scuze nu se va mai repeta

cu siguranta NU asta a fost scopul explicatiilor mele, dar e alegerea ta ...

numai bine.

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 02 March 2007 - 12:47 PM




#23 roxanali

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 02 March 2007 - 03:12 PM

De acord cu tine, Otilia, este suparator si enervant sa vezi acelasi lucru pe nu stiu cate topicuri sau intrebari de te apuca plansul. S-ar putea edita un manual cu tot ce este scris in forum asa ca functia "cautare" ar trebui folosita. Moderatorii sunt chiar prea blanzi, parerea mea- cum ar spune un personaj celebru ... Sau poate unii au timp liber si il folosesc asa...

Aceasta postare a fost editata de roxanali: 02 March 2007 - 03:13 PM




#24 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 02 March 2007 - 03:23 PM

Moderatorii sunt moderatori, nu sunt nici blanzi nici rai, ei trebuie sa suporte tot ce utilizatorii nu vor sa inteleaga adica sa ne respecte pe noi ca persoane si implicit munca noastra care este totalmente voluntara.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL