Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
SEPTIMIU - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


SEPTIMIU

40 replies to this topic

#41 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 July 2006 - 02:18 PM

cerc a spus:

Referitor la "comentariile" facute de Alupei Otilia: Nu am cum sa neg ca unele probleme sunt tratate cu profesionalism de catre moderatori insa procentul de nici 1% al "solutiilor" corecte apartinand userilor este infim(adunati si faceti Dvs. proportia ca sa ne "luminati" cat reprezinta).
iata o noua proba, daca mai era nevoie (sincer ? nu mai era ! ) ca sunteti vai si amar !! eu nu am spus ca userii rasp. corect in un procent de nici 1% ci ca din total mesaje scrise de moderatori, cele prin care acestia solicita ajutorul userilor priv. probleme de conta sunt in acest procent fata de 99% cat constituie mesajele in care ofera ajutor userilor.
ceea ce e complet altceva :lol: :lol: v-am mai zis : aveti serioase probleme de procesare text si, fie doar pt. acest motiv, orice discutie rationala cu dvs. e sortita esecului !!! rar mi-a fost dat sa vad asa ceva :shock:

cerc a spus:

Pacat ca -in afara limbajului de mahala presarat cu o sumedenie de greseli ortografice si ortoepice, a unei penibile laudarosenii si a unei atitudini jignitoare la adresa utilizatorilor acestui forum- nu ati reusit decat ... atat.
chiar nu va rusine deloc-deloc ?? sunt f. multi useri care imi stiu f. activitatea. aveti impresia ca cineva va crede aberatiile ?? tupeul si lipsa crasa de bun simt pe care le dovediti sunt evidente pt. toata lumea si nu mai pot fi scuzate nicicum. ati fost avertizat si totusi continuati. voi solicita administratorului masuri drastice impotriva dvs, mergand pana la blocarea contului.

pana atunci, va anunt ca de acum inainte ORICE mesaj al dvs., care mai contine un singur cuvintel jignitor la adresa cuiva, va fi editat sau sters.

topicul asta a luat-o razna, drept pt. care il inchid.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL