Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
caine de paza - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


caine de paza

12 replies to this topic

#1 fivefell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:

Postat 31 August 2006 - 02:09 PM

hellp!!!! Rad de cca 10 min. intr-una! A sunat acum patronul ca a cumparat pe firma un caine, zice el , de paza. cum sa fac inregistrarile in contabilitatea firmei? Am intalnit multe in ale contabilitatii dar cu asa ceva nu m-am confruntat! Multumesc mult!



#2 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 31 August 2006 - 02:24 PM

am ras si noi acum o saptamana
foloseste cautarea




#3 fivefell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:

Postat 31 August 2006 - 02:31 PM

Am gasit-o putin mai devreme si rad de una singura in birou cu lacrimi! nu mi-am imaginat ca o sa gasesc ceva despre caini de paza aici! Cainele e un haski (cred ca asa se scrie).Curata nebunie!



#4 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 31 August 2006 - 03:29 PM

e caine de paza la oamenii de zapada :lol:



#5 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 31 August 2006 - 04:07 PM

:angry2: iar topic nou pe aceeasi absurditate de subiect ?
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#6 nicole33

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1373 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 31 August 2006 - 04:09 PM

numai sa nu le vina ideea sa deschida cate un topic nou pt. fiecare rasa de caine (de paza sau nu)



#7 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 31 August 2006 - 04:39 PM

daca am o pisica a draq o pot trece la animale de paza ? :lol: :lol: :lol:



#8 yna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 32 Postari:

Postat 31 August 2006 - 05:31 PM

Vezi postareafivefell, la Aug 31 2006, 03:09 PM, a spus:

hellp!!!! Rad de cca 10 min. intr-una! A sunat acum patronul ca a cumparat pe firma un caine, zice el , de paza. cum sa fac inregistrarile in contabilitatea firmei? Am intalnit multe in ale contabilitatii dar cu asa ceva nu m-am confruntat! Multumesc mult!


si eu m-am amuzat odata pe tema asta cand la firma la care eram nou angajata am gasit in stocul de obiecte de inventar(in liste) caine paza si mai avea si numar de inventar. m-am linistit cand am aflat ca e mascul....... :D



#9 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 31 August 2006 - 05:42 PM

Vezi postareayna, la Aug 31 2006, 06:31 PM, a spus:

Vezi postareafivefell, la Aug 31 2006, 03:09 PM, a spus:

hellp!!!! Rad de cca 10 min. intr-una! A sunat acum patronul ca a cumparat pe firma un caine, zice el , de paza. cum sa fac inregistrarile in contabilitatea firmei? Am intalnit multe in ale contabilitatii dar cu asa ceva nu m-am confruntat! Multumesc mult!


si eu m-am amuzat odata pe tema asta cand la firma la care eram nou angajata am gasit in stocul de obiecte de inventar(in liste) caine paza si mai avea si numar de inventar. m-am linistit cand am aflat ca e mascul....... :D
Nu este cazul sa va amuzati, cu ajutorul contului 213 se tine printre altele si evidenta animalelor.Bineinteles sa intruneasca conditiile cerute.



#10 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 31 August 2006 - 09:27 PM

Vezi postareayna, la Aug 31 2006, 06:31 PM, a spus:

caine paza si mai avea si numar de inventar. m-am linistit cand am aflat ca e mascul....... :D
Adica ai ceva cu femelele de husky? ^_^
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#11 yna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 32 Postari:

Postat 31 August 2006 - 11:54 PM

Vezi postareaLUCK33RO, la Aug 31 2006, 10:27 PM, a spus:

Vezi postareayna, la Aug 31 2006, 06:31 PM, a spus:

caine paza si mai avea si numar de inventar. m-am linistit cand am aflat ca e mascul....... :D
Adica ai ceva cu femelele de husky? ^_^
nu e asta dar daca era femela si facea pui iar angajatorul vroia sa-i tina apoi sa-i vanda iti dai seama ca aveam de lucru :D



#12 fivefell

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:

Postat 01 September 2006 - 07:57 AM

Vezi postareayna, la Aug 31 2006, 09:54 PM, a spus:

Vezi postareaLUCK33RO, la Aug 31 2006, 10:27 PM, a spus:

Vezi postareayna, la Aug 31 2006, 06:31 PM, a spus:

caine paza si mai avea si numar de inventar. m-am linistit cand am aflat ca e mascul....... :D
Adica ai ceva cu femelele de husky? ^_^
nu e asta dar daca era femela si facea pui iar angajatorul vroia sa-i tina apoi sa-i vanda iti dai seama ca aveam de lucru :D
chiar e femela! am vazut-o ieri! am deschis un nou topic ptr ca nu mi-am imagiant ca mai e unul cu asa subiect! scuze!



#13 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 01 September 2006 - 01:31 PM

NU MAI CITATI MESAJELE ANTERIOARE (FARA REPLY) !!![b] :angry2:
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL