Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Decizia Comisiei Centrale 4/2006 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Decizia Comisiei Centrale 4/2006

3 replies to this topic

#1 Sakura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 242 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 October 2006 - 02:03 PM

A aparut decizia Comisiei Centrale Fiscale 4/2006 ; M.O.836/2006.

Foarte interesant de citit pentru cei care au avut probleme cu calculul penalitatilor la administratie, atunci cand au depus rectificative, aceste penalitati fiind calculate la suma initiala si nu la cea rectificata, pentru ca "asa calculeaza programul". S-a discutat destul de mult chestia asta pe forum,asa ca va fi utila... :D

Acum am vazut ca si lilianarodica a postat despre aceasta modificare, totusi sper ca fisierul va fi de folos...

Fisiere atasate

  • Fisier atasat  0836.pdf   235.49K   264 downloads

Aceasta postare a fost editata de Sakura: 17 October 2006 - 02:05 PM




#2 lilianarodica

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1548 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 17 October 2006 - 03:26 PM

Pentru Sakura,
Daca ai vazut postarea mea crezi ca a ta isi mai avea rostul, mai era o noutate?




#3 Sakura

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 242 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 17 October 2006 - 04:37 PM

Scuze Liliana, am vazut DUPA ce am postat, am editat ulterior postarii cu fraza ca "am vazut ca..." in loc de scuza. Rog moderatorii sa modifice, sa stearga sau sa uneasca cele doua topicuri, dupa cum considera necesar. Eu nu am stiut cum sa sterg acest topic odata postat.
Multumesc.



#4 ciprian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 405 Postari:

Postat 20 October 2006 - 12:20 PM

Vezi postarealilianarodica, la Oct 17 2006, 04:26 PM, a spus:

Pentru Sakura,
Daca ai vazut postarea mea crezi ca a ta isi mai avea rostul, mai era o noutate?


intru si eu pe site-ul asta dupa vreo luna si ce gasesc?
un moderator care crede ca, avand "importanta" "functie" de moderator poate sa urle la oricine fara macar sa aiba bunul simt sa se citeasca cu atentie ce a scris persoana respectiva.
probabil ca, daca ar fi citit, ar fi vazut ca mesajul era editat de sakura dupa ce avazut ca noutatea nu mai era noutate.
fratilor, a fi moderator, inseamna sa aveti grija de acest forum si sa faceti ordine printre mesaje. uneori, pentru cei care merita sa mai lansati cate un avertisment, nu sa va luati de ei aiurea.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL