Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
registru de evidenta a salariatilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 36

Salt la continut


registru de evidenta a salariatilor

1009 replies to this topic

#701 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 March 2007 - 03:24 PM

Nu m-am grabit (ghinionul meu) sa trimit imediat registrul prin email (m-am gandit ca or aparea cevasilea modificari :cool: ) si acum nu mai pot nici sa intru pe pagina respectiva... You are not authorized to view this page ... asa cum s-a mai scris de unii "antevorbitori" .
Credeti ca dupa orele 22 e mai liber accesul, sau e o problema complexa :pullhair: ?

Aceasta postare a fost editata de fboji: 28 March 2007 - 03:28 PM

Daca ti se pare simplu ce ai de facut... inseamna ca nu cunosti toate amanuntele Imagine postata



#702 ciobanu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 299 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:slobozia

Postat 28 March 2007 - 04:12 PM

au pb.cu serverul pentru depunerea online...miine ii dau drumul

ada



#703 riquiqui

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 244 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:editare filme

Postat 28 March 2007 - 05:27 PM

I-au dat drumul deja!



#704 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 28 March 2007 - 06:11 PM

Fratilor va rog din suflet ajutor:Ce faceti cu contarctele cu durata determinata, care se prelungesc tot cu durata determinata cu acte aditionale cum modificati???E vorba despre cetateni non Ue cu permise de munca. Ajutor!!!!! :pullhair:



#705 lotte

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 28 March 2007 - 06:55 PM

eu tot nu am reusit sa intru online

Invalid Login Credentials acesta e mesajul pe care il primesc.

Va rog, daca ma poate ajuta sa-mi spuna ce sa fac.

Multumesc.



#706 violetam

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 28 March 2007 - 09:12 PM

PENTRU OLGUTA

In ordinul 20 pe care il iei odata cu programul Revisal scrie clar: ...TOATE CONTRACTELE VALABILE LA 31.12.2006,INCLUSIV CELE SUSPENDATE.Cele incetate cu 31.12.2006 nu se iau.Deci,contractele incetate in ani anteriori lui 31.12.2006 nu se iau in calcul.Verifica si tu ca ai ordinul!



#707 Rainablue

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 170 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 March 2007 - 11:33 PM

Vezi postareadeea77, la Mar 28 2007, 10:47 AM, a spus:

Vezi postareaciobanu, la Mar 28 2007, 10:44 AM, a spus:

Vezi postareaad, la Mar 15 2007, 07:42 PM, a spus:

am depus registrul online !!!!!!!, e super intri pe reges.inspectiamuncii.ro:8081,introduci CUI si parola ,importi de pe discheta datele si primesti si numar , poti si lista datele incarcate angajator+contracte . Am primit in prealabil la C-TA , accesare parola registru in baza cererii depuse saptamana trecuta ! :pullhair: Problema mea este daca transmit baza de date la 31.12.2006 si primesc un nr. si apoi modificarile din 2007 cu alt numar ;sau fiind deja depasit termenul pentru prima transmisie trimit odata tot? :pullhair: cred ca nu este gresit daca transmit odata tot pana la 31.03.2007 ce ziceti? :wink:
mie imi da mesajul asta desi am parola, utilizator Invalid Login Credentials....oare de ce?

si mie imi da acelasi mesaj, cred ca le-a picat serverul.
Asta inseamna ca desi ai parola,nu ti-au activat aceasta parola.Eu am patit asta de 3 ori la aceeasi firma.adica ma duceam in Radu Voda,spuneam ca nu-mi functioneaza;imi dadeau alta parola,veneam acasa...nimic;iar ma duceam,iar imi dadeau alta parola...si uite asa acum trebuie sa ma duc sa stau la coada aia...La alta firma mi-au activat numai optiunea pentru declaratie desi am cerut aceeasi parola pentru cele 2.Vai de capul lor si vai de timpul si increderea mea



#708 lyv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:oradea

Postat 29 March 2007 - 06:52 AM

si mie imi da acelasi mesaj, cred ca le-a picat serverul.
[/quote]



Si eu am fost cu o firma de trei ori dupa parola. Tot alta parola si degeaba. Tot nu merge. Degeaba am trimis online 13 firme , ca pt una iar trebuie sa stau la coada. Ce sa facem , traim aici, muncim aici, ne adaptam. :pullhair: :pullhair: :lostit (13):



#709 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 29 March 2007 - 07:23 AM

Vezi postarealucis, la Mar 28 2007, 07:11 PM, a spus:

Fratilor va rog din suflet ajutor:Ce faceti cu contarctele cu durata determinata, care se prelungesc tot cu durata determinata cu acte aditionale cum modificati???E vorba despre cetateni non Ue cu permise de munca. Ajutor!!!!! :pullhair:
In ordin spun "contracte active la 31.13.06". Un contract pe durata determinata in perioada , sa zicem, 01.01.06 - 01.01.09 , inceteaza de drept a mai produce efecte in data de 01.06.09. Chiar daca faci in continuare alt contract, determinat sau nedeterminat, contractul ACTIV la 31.12.06 este cel care produce efecte in acel moment. Deci treci DOAR contractul in vigoare la 31.12.06, indiferent cate a avut inainte.

Vezi postareaIULIANA1207, la Mar 29 2007, 08:23 AM, a spus:

Vezi postarealucis, la Mar 28 2007, 07:11 PM, a spus:

Fratilor va rog din suflet ajutor:Ce faceti cu contarctele cu durata determinata, care se prelungesc tot cu durata determinata cu acte aditionale cum modificati???E vorba despre cetateni non Ue cu permise de munca. Ajutor!!!!! :pullhair:
In ordin spun "contracte active la 31.13.06". Un contract pe durata determinata in perioada , sa zicem, 01.01.06 - 01.09.06 , inceteaza de drept a mai produce efecte in data de 01.09.06. Chiar daca faci in continuare alt contract, determinat sau nedeterminat, contractul ACTIV la 31.12.06 este cel care produce efecte in acel moment. Deci treci DOAR contractul in vigoare la 31.12.06, indiferent cate a avut inainte.

iuliana



#710 ralsera

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 309 Postari:

Postat 29 March 2007 - 09:42 AM

stie cineva daca se pot depune si luni?
eu am avut f mult de lucru si m-am gandit ca o parte din ele o sa le fac sambata
dar aseara am vazut la tv ca se primesc doar pana maine :pullhair:
serafimescu



#711 frothalia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:mangalia

Postat 29 March 2007 - 09:55 AM

Am trimis si eu on line azi pentru 3 firme. Am generat un singur fisier pt fiecare firma, adica am pus perioada 31.12..06 - 29.03.07, am primit si numere, adica sper ca e ok. Acum mai trebuie sa fac ceva?!?!?!? Mai trebuie sa ma duc acolo la coada?!?!?!?
Si mai am o mare problema... la o alta firma nu imi merge parola de la declaratii.... ce ma fac?!?!?!?!?
Oare daca mai astept pana maine mi-o activeaza?!?!?!?
andreea



#712 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 29 March 2007 - 10:29 AM

La Bucuresti s-a prelungit termenul .... vineri 6 aprilie!
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#713 ralsera

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 309 Postari:

Postat 29 March 2007 - 10:34 AM

e ceva sigur?
a scris cineva si pe reclama acum ca la bucuresti s-a prelungit cu inca o saptamana
oricum m-ai facut sa vad altfel ziua de azi :pullhair:
serafimescu



#714 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 29 March 2007 - 10:34 AM

Vezi postareafrothalia, la Mar 29 2007, 09:55 AM, a spus:

Am trimis si eu on line azi pentru 3 firme. Am generat un singur fisier pt fiecare firma, adica am pus perioada 31.12..06 - 29.03.07, am primit si numere, adica sper ca e ok. Acum mai trebuie sa fac ceva?!?!?!? Mai trebuie sa ma duc acolo la coada?!?!?!?
Si mai am o mare problema... la o alta firma nu imi merge parola de la declaratii.... ce ma fac?!?!?!?!?
Oare daca mai astept pana maine mi-o activeaza?!?!?!?
trebuie sa mergi acolo...parolele se activeaza in ziua in care ai depus cererea, deci astepti degeaba
Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#715 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 29 March 2007 - 10:49 AM

Vezi postareaIULIANA1207, la Mar 29 2007, 07:23 AM, a spus:

In ordin spun "contracte active la 31.13.06". Un contract pe durata determinata in perioada , sa zicem, 01.01.06 - 01.01.09 , inceteaza de drept a mai produce efecte in data de 01.06.09. Chiar daca faci in continuare alt contract, determinat sau nedeterminat, contractul ACTIV la 31.12.06 este cel care produce efecte in acel moment. Deci treci DOAR contractul in vigoare la 31.12.06, indiferent cate a avut inainte.

Multumesc mult IULIANA,dar cred ca n-am fost destul de explicita:Contr cu dur det per-01.02.2006-31.01.2007 si din 01.02.2007 se prel. pana la 31.01.2008 uite acesta ultima modificare nu stiu cum sa o trec!!!

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 29 March 2007 - 02:40 PM




#716 dco

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 241 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 29 March 2007 - 10:53 AM

Vezi postareaLUCK33RO, la Mar 29 2007, 11:29 AM, a spus:

La Bucuresti s-a prelungit termenul .... vineri 6 aprilie!

De unde stii ca s-a prelungit? E zvon sau a aparut undeva scris?
- Dragos -

Nu este raspunsul cel care lumineaza, ci intrebarea. - Eugen Ionescu



#717 Olguta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 469 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 29 March 2007 - 11:06 AM

Vezi postareaOlguta, la Mar 28 2007, 02:48 PM, a spus:

Vezi postareacoconat, la Mar 28 2007, 02:37 PM, a spus:

eu deja astept Sf Pasti ca sa mananc friptura de miel. mmmmm :pullhair:
:good: e salutara dragalasenia si buna ta dispozitie! :biggrin:
Gata, merci tuturor, le-am trimit on line, e super asa! "supercalifgragilistic" vorba lui Julie Andrews in Sunetul Muzicii;
Sunt niste cursuri ca lumea , le organizeaza Anca Raiu, pentru ITM Bucuresti cu sprijinul unui centru de la Botosani, am fost cateva zile si sunt multumita. Reclama gratuita.
Sper ca nu mai trebuie sa si listez vreo adresa dupa ce le-am trimis asa. Si declaratiile lunare pe care le trimit asa, mai trebuiesc pe urma listate, si trimise pe urma prin posta. Pai de ce?! Daca tot on line, on line ar trebui sa fie. Am auzit ca de fapt s-ar fi amanat pana la 14 aprilie



#718 Mariana_2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:

Postat 29 March 2007 - 11:10 AM

la Iasi stie cineva ceva? nu s-a prelungit?



#719 frothalia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:mangalia

Postat 29 March 2007 - 11:14 AM

multumesc pt raspuns luck33, cam asa mi-au raspuns si cei de la suportregistru@inspectiamuncii.ro.
mi se pare ff ciudat ca cererile le-am depus pe toate o data.
Pt cele la care am confirmare mai trebuie sa fac ceva??!?!?!?
mai trebuie sa duc ceva semnat, stampilat?!?!??!
andreea



#720 Olguta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 469 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 29 March 2007 - 11:20 AM

Vezi postareafrothalia, la Mar 29 2007, 12:14 PM, a spus:

multumesc pt raspuns luck33, cam asa mi-au raspuns si cei de la suportregistru@inspectiamuncii.ro.
mi se pare ff ciudat ca cererile le-am depus pe toate o data.
Pt cele la care am confirmare mai trebuie sa fac ceva??!?!?!?
mai trebuie sa duc ceva semnat, stampilat?!?!??!
intra pe site lor si trimite-le o adresa. De regula, iti raspund promt; sa iti trimita browser de internet o legatura de activat. Da-le si un nr de telefon. Pe mine m-au sunat la jumatate de ora, si m-au consiliat prin telefon, ca nu imi mergea parola. Pana la urma m-am dus si mi=au dat alta. Poti sa faci cerere, modelul e tot pe site-ul lor afisat, sa iti pastrezi acelasi user si parola si pentru Registru, cat si pentru declaratiile fiscale lunare.
http://itmonline.inspectiamuncii.ro
http://www.itmbucure...ro/pcontact.php






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL