Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
pt oany - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


pt oany

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 January 2007 - 09:44 AM

Postare Raportată din TOP PROGRAME de CONTABILITATE 2006, Ieri, 01:55 PM


Nou


Grup: Validating
Postări: 0
Membrul Nr.: 114,546
inscris: 11-January 07



ALUPEI OTILIA,

Acest mesaj v-a fost trimis de oany prin linkul "Raporteaza aceasta postare unui moderator".

------------------------------------------------
Topic: TOP PROGRAME de CONTABILITATE 2006
------------------------------------------------
Link la post: http://www.conta.ro/forum/index.php?act=ST...mp;#entry111728
------------------------------------------------
Raport:

Eu lucrez contabiliate cu studii medii, am facultatea facuta dar e inginerie economica si nu prea pot sa semnez ce pot sa fac ca sa semnez bilantul fara a face ISE-ul?Nu exista o alta aternativa, ma experienta in domeniu de 3 ani.
Astept rapunsuri. Mutumesc

nu stiu cum sa trimit mesajul pe forum.Ma puteti ajuta?


------------------------------------------------

oany draga, am vazut ca e prima ta incercare de a scrie aici, bine ai venit - ce bine ca ceri ajutor in loc sa faci prostioare :lostit (13): , sa stii ca am incercat sa te ajut cu explicatii despre postare, dar nu ti-ai activat (cred) mesajeria privata, alta posibilitate de contact nu ai dat, asa ca nu am putut sa te indrum in particular, dar ti-am postat aici mesajul.

vezi ca exista in dreapta-jos de tot un buton ADDREPLY, daca dai click pe el ti se va deschide fereastra in care poti scrie mesajele dorite, dar atentie unde le postezi - la ce topicuri, capitole... :wink: dupa ce ai scris mesajul, NU iesi din pagina ci te duci mai jos si o sa vezi un alt buton "Adauga raspuns" SAU daca e topic nou "Posteaza topic nou". dupa ce ai trimis mesajul mai ai 10 min la dispozitie sa-l modifici daca vrei, dupa care doar moderatorii si adminii mai pot sa umble la el, tu nu !

numai bine.

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 16 January 2007 - 09:46 AM



  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL