Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REVISAL - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


REVISAL

2 replies to this topic

#1 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 11 March 2007 - 04:19 AM

Ati vazut ca in nenorocitul ala de program REVISAL nu exista buton de stergere???
Din greseala am introdus un salariat la o alta firma decat trebuia....si ....STUPOARE: NU POT SA-L STERG.
Astept cu nerabdare modificarea programului in sensul aparitiei butonului de STERGERE....
precum si validarea userului si parolei (pe care le am pentru declaratiile ITM) ca sa pot transmite registrul de salariati online.

Dupa ce ca ne-au obligat prin lege sa facem imbecilitatea asta, mai vor si adresa si copie CUI, CIF sau CNP.

Cat ii mai suportam???



#2 andreea75

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Location:iasi

Postat 11 March 2007 - 11:10 AM

buna
vezi ca la acest program ai totusi posibilitatea sa aplici modificari sau corectii in cazul unei inregistrari eronate mergi la butonul de corectie si la explicatii scrie motivul sau simplu- inregistrare eronata . trimite-l asa ca ei nu au oricum nici cel mai mic interes sa le verifice - nici nu au soft , iar cand il vor avea le vor trece de cap registrele in format electronic depuse
bafta si nu te stresa




#3 Ocsi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 766 Postari:
  • Location:Oradea
  • Interests:Excursii, internet, filme S.F. etc.

Postat 11 March 2007 - 08:03 PM

Despre revisal se discuta aici
http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...9595&st=500
inchid topicul
Cele scrise mai sus reprezinta doar o parere,
daca o iei de buna, o faci pe riscul tau.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL