Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Utilizator nou Winmentor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Utilizator nou Winmentor

2 replies to this topic

#1 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 30 June 2007 - 01:04 PM

Buna,

Poate cineva sa imi spuna cum pot sa inchid in Mentor facturile cu valore sub 1 leu? Am o multime de facturi cu valoare de 0.01 ....si as vrea scap de ele ... ma poate ajuta cineva? :biggrin:
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#2 stasty

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 30 June 2007 - 06:28 PM

efectueaza o compensare oarecare sau selecteaza-le la prin plata(incasare)




#3 mirela 0702

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 920 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 30 June 2007 - 08:07 PM

Modul Mentor - Trezorerie - Stingere datorii nesemnificative - Resturi intre +/- 1 leu, si apoi...Plati sau Incasari, dupa caz, si la sfarsit...Generare compensari.
Am vazut ca si in exemplul de mai sus s-a amintit compensarea, insa m-am gandit sa relatez mai exact pasii. Eu am descoperit dupa mult timp varianta asta...si m-am gandit ca poate te ajuta...o seara buna!


..pardon, in postarea nu "exemplul de mai sus"...






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL