Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
update - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


update

5 replies to this topic

#1 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 17 August 2007 - 05:00 PM

Am facut un nou update
daca sunt probleme va rog sa-mi spuneti
conta_ro



#2 ggf

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 397 Postari:

Postat 10 September 2007 - 12:27 PM

Vezi postareaconta_ro, la Aug 17 2007, 06:00 PM, a spus:

Am facut un nou update
daca sunt probleme va rog sa-mi spuneti

Mie mi se pare foarte nepractica noua modalitate de vizualizare a posturilor . Fiecare postare ma costa un click in plus si secunde de asteptare in plus ....
E o parere personala , insa intreb : nu era mai simplu sa pot vizualiza cursiv postarile ( intrebare , raspunsuri , comentarii ) pentru o anumita teme , pe o singura pagina ? Doar eu am o problema cu asta ?




#3 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 10 September 2007 - 12:58 PM

Vezi postareaconta_ro, la Aug 17 2007, 06:00 PM, a spus:

daca sunt probleme va rog sa-mi spuneti
Eu nu am constatat o diferenta intre Replay cu +Quote si Replay cu -Quote. Credeam ca Replay cu -Quote nu mai pune citatul, dar tot il pune. Asa se explica avalansa de citate aproape la fiecare mesaj, unele foarte lungi.

De asemenea in loc de nr.persoanei, care nu prea spune nimic as prefera sexul persoanei, ca nu stiu cum sa ma adresez, cum sa declin prenumele.
Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 September 2007 - 02:24 PM

mereu am zis :folositi ADDREPLY in loc REPLY, dragilor ! dati un singur click (pe addreply) in loc de 2 (pe replay si -quote, care oricum nu fct.)!!cat despre sexul personei, f. multi nici nu il completeaza fiindca nu e obligatoriu !!



#5 nopris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1575 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:A invata mai mult unii de la altii si a deveni mai priceputi si mai buni.

Postat 10 September 2007 - 02:51 PM

Vezi postareaALUPEI OTILIA, la Sep 10 2007, 03:24 PM, a spus:

mereu am zis :folositi ADDREPLY in loc REPLY, dragilor !
Stiam, dar acest buton e prea jos si nu e comod de ajuns la el. Apoi multi nu-l cunosc. Apoi nu e clar, caci nu scrie pe el Replay Without Quote. Apoi se vede ca ai zis degeaba despre ADDREPLY, caci tot e o avalansa de citate si imbricare de citate. Apoi nu mi s-a raspuns care e diferenta dintre Reply cu +Quote si Reply cu -Quote, caci era bine daca reprezenta ce am zis eu, chiar cu implicit pe -Quote (fara citare). Dar astea probabil tin de cel care a facut softul de chat si nu depinde de acest sait. Mi-am exprimat totusi niste ganduri. In ce priveste lungimea unor citate sau chiar a textului, astea depind de noi si de regulament. Vom vorbi cu alta ocazie. Poate cand suntem mai liberi putem deschide un topic "Propuneri de imbunatatire a regulamentului".

Aceasta postare a fost editata de nopris: 10 September 2007 - 02:52 PM

Drumul catre fericire nu se afla in a face ceea ce iti place, ci in a-ti place ceea ce trebuie sa faci! (Sai Baba)



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 10 September 2007 - 03:10 PM

Vezi postareanopris, la Sep 10 2007, 03:51 PM, a spus:

Stiam, dar acest buton e prea jos si nu e comod de ajuns la el.
'ai, mai ... :notworthy: ca e 4-5 cm mai jos decat REPLY ...
iarta-ma, nu te supara pe mine ca rad la faza asta, dar e supertareee ... sigur ca ar fi mai comod sa fie pe aceeasi linie cu REPLY, dar asta-i aranjarea in pagina ... de la soft... dar 5 cm mai jos nu e asa o distanta... totusi ..

Vezi postareanopris, la Sep 10 2007, 03:51 PM, a spus:

Apoi multi nu-l cunosc.

nu-l cunosc ca nu se uita pe forum mai jos de geana ... nu il butoneaza sa vada cum fct., ce are, ce n-are ..

Vezi postareanopris, la Sep 10 2007, 03:51 PM, a spus:

Apoi nu e clar, caci nu scrie pe el Replay Without Quote.

dar scie ADDREPLY care in engleza inseamna CLAR " adauga raspuns", ce D-zeu :pullhair:

nopris, iti multumim mult pt. mesaje, le-am bagat la cap, sa vedem ce se poate face si mai vb pe subiect !

numai bine.

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 10 September 2007 - 03:12 PM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL