Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Wizcount - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


Wizcount


42 replies to this topic

#41 C.Oana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 18 February 2012 - 01:29 PM

Buna ziua,

Buzmamal "Exista in schimb tot felul de informatii, si prezentari on-line, cat si posibiltatile unor drepturi de acces pe servarele lor, in urma unor discutii in prealabil, cu persoanele lor de contact."

Te rog, daca mai accesezi acest site sau oricine altcineva in tema, sa-mi dea cateva link-uri unde pot gasi mai multe informatii despre programul WIzcount sau sa-mi explice mai detaliat despre posibilitatea de acces pe serverele mentionate.

Adresa mea de e-mail este: oana.chisaraicu@googlemail.com


Multumesc anticipat.



#42 miricadana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 06 May 2012 - 01:06 PM

Urgent, ma poti ajuta si pe mine cu wizcount demo la adresa de e-mail red.software2011@gmail.com

Va multumesc




#43 miricadana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 06 May 2012 - 01:35 PM

Urgent, ma poti ajuta si pe mine cu wizcount demo la adresa de e-mail red.software2011@gmail.com

Va multumesc






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL