Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CONTESTATII - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


CONTESTATII


26 replies to this topic

#21 Iulian Motoroiu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Buzau

Postat 11 October 2007 - 02:51 PM

Ce spui tu de alba ca au fost admisi la contestatii cei care au avut 5 la fiscalitate? La buzau, mai rau au fost admise DUPA CONTESTATII persoane care au avut la drept 2,92 - DRUG A MARINELA, 3,64 - DANTIS C. MIHAELA, 3,80 - MUREA GH. GABRIEL, 4,44 - RADULESCU N.NICOLAE, 4,96 - RAILEANU I. CRISTINA, 4,04 LA DREPT SI 5,56 LA EVALUARE - ZEGA P. ADELA, si au fost respinsi CHIRU N GHEORGHITA cu 5,96 la control financiar si media gen: 7,85 inclusiv dupa contestatii, VIRLAN M CARLA MAGDALENA - la control fin - 5,40 si media cea mai mare din centrul de examinare Vrancea - 8,82, si eu am fost respins la control - 5,56 si a doua medie generala pe centrul VRANCEA - 8,79.
Asa ca eu sunt efectiv stupefiat cat s-a putut fura PE FATA. Am fost la Filiala Buzau, si am vorbit (m-am certat) cu dir. executiv CECCAR BUZAU, si mi-a spus ca nu stie nimic, nu are nici o treaba si mi-a spus ca "ma intelege" si m-a sfatuit sa fac o cerere catre PRESEDINTELE CECCAR pe care sa-l rog frumos cu stima si respect si sa-l PUP CAT MAI ADANC IN FUND sa-mi accepte contestatia. La care i-am raspuns: MA F_T in CECCAR-ul matii si ca sunt niste comunisti imputiti care in loc sa atraga tinerii spre aceasta profesie ei mai mult ii resping pentru interesul bosorogilor care guverneaza in rahatul lor de CECCAR si ca ceea ce stiu d.p.d.v. profesional nu imi poate lua nimeni. I-am spus ca niciunul din cei admisi la contestatie dintre cei care i-am amintit mai sus nu au curajul sa ma priveasca in fata si sa-mi spuna ca au competenta profesionala mai buna decat a mea. Prin urmare TRAIM IN ROMANIA

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 31 July 2008 - 02:28 AM




#22 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 11 October 2007 - 10:36 PM

bravo iulian
trebuia sa-i spui directorului ca vrei sa-l scuipi intre ochi pe TREMURICI, asa sigur iti accepta contestatia
comunisti imputiti!

Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#23 petre_petre5

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 21 August 2008 - 10:15 AM

Buna

Mai are cineva, cumva lista candidatiilor admisi dupa contestatie.



#24 mihaser

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 142 Postari:

Postat 22 August 2008 - 04:18 AM

Vezi postareapetre_petre5, la Aug 21 2008, 11:15 AM, a spus:

Buna

Mai are cineva, cumva lista candidatiilor admisi dupa contestatie.

E aici:
http://www.ceccar-ia...c_acces2007.pdf



#25 marietadragos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:ZALAU
  • Interests:contabil autorizat

Postat 20 November 2008 - 01:46 PM

Vezi postareamihaser, la Aug 22 2008, 04:18 AM, a spus:

Vezi postareapetre_petre5, la Aug 21 2008, 11:15 AM, a spus:

Buna

Mai are cineva, cumva lista candidatiilor admisi dupa contestatie.

E aici:
http://www.ceccar-ia...c_acces2007.pdf


Va rog si eu, daca are cineva lista cu cei admisi dupa contestatiile din oct.2008



#26 monicutze

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:comunicarea cu persoane din domeniul meu

Postat 20 November 2008 - 02:07 PM

Vezi postareamarietadragos, la Nov 20 2008, 01:46 PM, a spus:

Vezi postareamihaser, la Aug 22 2008, 04:18 AM, a spus:

Vezi postareapetre_petre5, la Aug 21 2008, 11:15 AM, a spus:

Buna

Mai are cineva, cumva lista candidatiilor admisi dupa contestatie.

E aici:
http://www.ceccar-ia...c_acces2007.pdf


Va rog si eu, daca are cineva lista cu cei admisi dupa contestatiile din oct.2008

Fisiere atasate


mo



#27 marietadragos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:ZALAU
  • Interests:contabil autorizat

Postat 20 November 2008 - 02:15 PM

Vezi postareamonicutze, la Nov 20 2008, 02:07 PM, a spus:

Vezi postareamarietadragos, la Nov 20 2008, 01:46 PM, a spus:

Vezi postareamihaser, la Aug 22 2008, 04:18 AM, a spus:

Vezi postareapetre_petre5, la Aug 21 2008, 11:15 AM, a spus:

Buna

Mai are cineva, cumva lista candidatiilor admisi dupa contestatie.

E aici:
http://www.ceccar-ia...c_acces2007.pdf


Va rog si eu, daca are cineva lista cu cei admisi dupa contestatiile din oct.2008

Esti tare draguta si-ti multumesc pentru asta, numai ca eu sunt din Zalau (am primit confirmarea telefonica insa as fi vrut sa vad negru pe alb).
Inca o data multumesc.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL