Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Stagiu CECCAR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


Stagiu CECCAR


66 replies to this topic

#61 mariana07

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:

Postat 16 January 2008 - 07:46 AM

Pt. danielal - Am sunat la ei si mi-au spus ca inca nu au inceput cursurile, sa am rabdare ca ma vor contacta ei!



#62 Elena Croitoru

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 16 January 2008 - 02:42 PM

E cineva care s-a inscris la tutore de stagiu pt.CA cu studii medii? Vroiam sa stiu ce trebuie sa facem, ce lucrari sa predam si cand... PLEASE!!! Nu am pe cine sa intreb... :lostit (13):




#63 emaharangus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 91 Postari:
  • Gender:Female

Postat 14 March 2008 - 02:44 PM

a primit cineva din timisoara scrisoare de la ceccar cu ce lucrare trebuie sa faca.
am fost pe la sf lui februarie sa platesc si sa intreb ce se intampla si mi s-a raspuns de ce ma grabesc. sa-mi astept scrisoarea.



#64 mariana07

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:

Postat 17 March 2008 - 11:37 AM

Si in Dambovita aceeasi situatie! Cand am fost sa intreb la ei, o cucoana mi-a raspuns iritata sa astept ca ma vor cauta ei.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 07 July 2009 - 03:34 PM




#65 danielal

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 19 March 2008 - 09:42 AM

buna
eu sunt inscrisa la stagiul colectiv in d-ta
am sunat azi sa intreb de cursuri si mi s-a spus ca o sa fie un curs de ficalitate pe 5-6 aprilie, curs care costa 350 ron.
eu am crezut ca se va tine un curs de o saptamana, vom prezenta o lucrare ceva......................
stie cineva exact cum se desfasoara acest stagiu colectiv?



#66 maryd

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 March 2008 - 04:02 PM

Buna,
Eu sunt inscrisa la stagiul colectiv in Bucuresti (anul I...). Pe www.ceccarbuc.ro au afisat deja datele in care vor fi cursuri (pe 5, 6 si 11 aprilie). Probabil ca tot atunci ne vor anunta si de lucrare.
Insa de cursuri platite cu 350 ron nu cred ca poate fi vorba... Cred ca ai inteles tu gresit, acele cursuri nu pot fi pentru stagiu.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 07 July 2009 - 03:34 PM




#67 mihaela_s82

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 19 March 2008 - 04:44 PM

eu sunt la ceccar ilfov, stagiu colectiv: primul semestru : 250 ron :)






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL