Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ContaCafenea Timisoara - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


ContaCafenea Timisoara


68 replies to this topic

#41 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 27 November 2007 - 10:27 AM

asa cum am promis aseara am rezervat 12 locuri la "Time Cafe" din zona pietei Unirii. Costul pt o persoana este consumatie in valoare de 15 RON si intalnirea va avea loc la ora 18:00 pe 1 decembrie 2007.
Va rog sa imi confirmati prezenta pana vineri la ora 23:59. Pt ca daca vom fi prea putini o sa fie cam scump si as vrea sa stiu si sa nu ma trezesc eu cu inca 2 -3 persoane ca trebuie sa platim 150 RON.
Puteti confirma pe mail sau la telefon:
tomusconta@yahoo.com
0740026987
Tomus Adrian
Va multumesc si va astept!!!!

Aceasta postare a fost editata de tomusady_85: 27 November 2007 - 10:30 AM




#42 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 03 December 2007 - 03:58 PM

Pe 1 Decembrie, ne-am intalnit si ma bucur fffffffffff mult de asta. Am fost 6 persoane.
Poate cei care au fost isi vor spune parerea despre intalnire.
Eu as putea sa spun ca nu regret deloc ca am avut aceasta initiativa si mi-ar surade o continuare a acestui proiect. Fiind la inceput de drum in acest domeniu, am avut ocazia sa cunosc o mana de omameni de la care sa invat cate ceva, care sa ma sfatuiasca si cu care sa pot tine legatura. Am avut ocazia sa aflu cum au ajuns unde sunt si ce pret au platit pt asta, care le este viziunea de viitor a fiecaruia si oportunitati cu care acestia au luat contact pe drum.
eu le multumesc pe aceasta cale ca au participat si le doresc mult succes in continuare.
Pe data viitoare...
Adrian Tomus




#43 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 03 December 2007 - 05:14 PM

Ma bucur foarte mult pentru voi .... as fii vrut si eu sa particip .... dar pentru noi .... cei care nu suntem din Timisoara e mai greu sa venim la intalniri. Asteptam parerile celor care au participat la intalnire ..... :biggrin:

Felicitari Adrian, stii cum e .... prima data e mai greu ..... :smile: tine-o tot asa .....acum ai reusit sa strangi 6 persoane .... data viitoare poate vor fii 10 si tot asa ......
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#44 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 04 December 2007 - 11:01 AM

As avea o mica rugaminte pt cei care fac curatenie pe site si ao grija de organizarea lui. Va rog sa stergeti de pe topicul: ContaCafenea cele 3 topicuri care nu isi au locul: terenuri, sicele doua mesaje conta cafenea gresit pozitionate. As vrea sa arate putin mai bine aceasta particica a forumului (daca nu aveti timp de asta atunci datimi posibilitatea sa o pot face eu, nu voi modifica nimic altceva decat aici la conta cafenea)
Eu imi doresc mult sa continue, dar ma tot intreb care sunt motivele pt care cineva spune ca este incantat de initiativa, dar cand vine vb sa face ceva, sa participe, pur si simplu nu mai spune nimic.
In saptamana de dinainte de intalnire daca va uitati la mesaje, nu ai mai scris nimeni altcineva decat mine, nimic. In timp ce eu asteptam multe, chiar fffffffffff multe pareri si propuneri. Poate ar trebui sa ma obijnuiesc cu parerea....
O zi buna tutror

Adrian



#45 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 04 December 2007 - 11:24 AM

Draga Adrian,

Poate e doar parerea mea .... dar am simtit o usoara dezamagire in tonul tau. Spuneai intr-un mesaj ca esti la inceput de drum, imi aduc aminte cum eram si eu cand am inceput sa fac conta ... puteam sa jur ca asta e ceea ce vreau sa fac toata viata ... dar intre timp lucrurile s-au mai schimbat. Nu trebuie sa fii dezamagit pentru ca nu toata lumea impartaseste entuziasmul tau. Atata timp cat la aceste intalniri va veni macar o persoana nu e o cauza pierduta. Ai reusit sa strangi 6 persoane .... eu zic ca numarul va creste nu va scadea. Dar trebuie sa tii cont si de faptul ca, contabilii in general sunt niste persoane foarte ocupate (au un job de 8ore + x firme pe care le fac acasa) si probabil putinul timp pe care il au liber in dedica familiei sau prietenilor.

Daca vrei sa vb ... ai id-ul meu de messenger.

Diana
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#46 barbic

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 26 December 2007 - 01:20 PM

servus



#47 anagruion

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 291 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:timisoara

Postat 02 January 2008 - 03:23 PM

Vezi postareatomusady_85, la Dec 4 2007, 09:01 AM, a spus:

As avea o mica rugaminte pt cei care fac curatenie pe site si ao grija de organizarea lui. Va rog sa stergeti de pe topicul: ContaCafenea cele 3 topicuri care nu isi au locul: terenuri, sicele doua mesaje conta cafenea gresit pozitionate. As vrea sa arate putin mai bine aceasta particica a forumului (daca nu aveti timp de asta atunci datimi posibilitatea sa o pot face eu, nu voi modifica nimic altceva decat aici la conta cafenea)
Eu imi doresc mult sa continue, dar ma tot intreb care sunt motivele pt care cineva spune ca este incantat de initiativa, dar cand vine vb sa face ceva, sa participe, pur si simplu nu mai spune nimic.
In saptamana de dinainte de intalnire daca va uitati la mesaje, nu ai mai scris nimeni altcineva decat mine, nimic. In timp ce eu asteptam multe, chiar fffffffffff multe pareri si propuneri. Poate ar trebui sa ma obijnuiesc cu parerea....
O zi buna tutror

Adrian
La multi ani, multa sanatate si toto binele din lume iti doresc in anul 2008. Nu doresc sa fac un repros(departe gandul de mine) dar eu am inteles ca vom primi un mail pentru data intilnirii. cand am intrat pe forum- cu parere de rau am aflat ca a avut loc intilnirea. era prea tarziu :thumbup: . Poate la urmatoarea :lostit (13):



#48 mona_99

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 06 January 2008 - 03:49 PM

sunt din Arad si as vrea pe viitor sa particip la aceste intalniri.
Ramona Herbei
ramonaherbei@yahoo.com :lostit (13):



#49 calin ungur

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 06 January 2008 - 04:43 PM

Vezi postareatomusady_85, la Oct 18 2007, 09:45 AM, a spus:

Eu zic ca ar trebui sa fim macar vreo 10 oameni, ca sa putem incepe un astfel de proiect. Dar pana atunci am putea sa tinem legatura prin mail, noi cei carora ne surade ideea.
Adresa mea de mail:
tomusconta@yahoo.com
Tomus Adrian, Timisoara

Ar fi fain sa tinem lagatura prin mail....
si eu sunt din timisoara si ma alatur voua.adresa mea de mail:alina_ungr@yahoo.com :lostit (13):



#50 mihaela04

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 13 January 2008 - 10:51 AM

Buna, m-as alatura si eu acestei initiative, am o experienta mare in acest domeniu, peste 1o ani, sint din timisoara iar adresa mea este

lucamiha_13@yahoo.com



#51 gaby_vilceanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 February 2008 - 09:23 AM

si eu as vrea sa ma alatur, gaby_rom81@yahoo.com



#52 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 22 February 2008 - 11:08 AM

Salutare la toti!!!!
Sunt bucuros sa vad atatea persoane care sunt dispuse sa participe la conta caffe in timisoara, asta ma determinat sa continui proiectul conta caffe si sa incercam sa avem o noua intalnire.
Imi cer scuze ca nu am mai spus nimic, dar nu stiam daca o sa mai continui.
As propune sa avem aceasta intalnire dupa 25 martie (in principiu sambata sau duminica urmatoare acestei date).
Nu va mai fi necesar sa consumam de o anumita suma pt ca nu cred ca va fi nevoie o rezervare, sunt multe locatii in care vom gasi loc si vom putea sta cat vrem. In fine acestea sunt niste detalii care vor fi puse la punct la momentul potrivit.
Pana atunci as vrea sa facem o lista cu cei care vor sa faca parte din acest proiect, iar apoi sa vedem care vor putea fi prezenti acolo. Pentru inscriere ca sa spune asa, ne vom folosi tot de acest forum (le multumesc pe acaesta cale moderatorilor pt ca ne ofera aceasta oprotunitate) si de adresa mea de mail: tomusconta@yahoo.com.

Ma bucur sa putem colabora si sa ducem astfel la indeplinire un proiect, zic eu interesant.

Tomus Adrian
0740026987
tomusconta@yahoo.com



#53 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 27 February 2008 - 09:15 AM

Intalnirea Conta Cafenea Timisoara va avea loc in 29 martie 2008.
Va rog cei interesati sa luati legatura cu mine.
Ora, nu este stabilita inca dar va fi undeva seara.
Ma puteti contacta:

Tomus Adrian
tomusconta@yahoo.com
0740026987



#54 DRAGUSIN LAVINIA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RECAS

Postat 28 February 2008 - 09:45 PM

nu cred ca raspunsul meu vine tarziu , dar sigur o sa participe mai mult de o persoana.
Sunt Lavinia din Recas si ma alatur voua.
laviniadragusin@yahoo.com
LAVINIA DRAGUSIN



#55 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 29 February 2008 - 11:13 AM

Inscrierea pentru participarea la intalnirea Conta Cafenea Timisoara poate fi facuta pana in 25 Martie 2008, ca sa pot sa ma ocup de rezervarea unul loc pentru intalnire.
Vreau sa le multumesc tuturor celor care au raspuns afirmativ acestei initiative si ma bucur sa ne vedem in 29 Martie 2008.

Ma puteti contacta:

Tomus Adrian
tomusconta@yahoo.com
0740026987



#56 zdf2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 19 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:TIMISOARA

Postat 01 March 2008 - 09:36 AM

buna adrian,
ma bucur ca ne vedem din nou.



#57 anagruion

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 291 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:timisoara

Postat 05 March 2008 - 08:14 AM

Buna Adrian. Sper ca de data aceasta sa nu mai ratez intalnirea. O zi buna.



#58 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 05 March 2008 - 11:06 AM

Imi cer scuze pt neatentia de data trecuta, pt intalnirea din 29 Martie, as vrea sa stiu foarte exact cine poate veni cu cateva zile inainte si am sa incerc sa "stresez" in acele zile prin orice mijloace (mail, forum, mess, telefon) pe toti cei care au zis ca o sa fie prezenti, si am sa intocmesc o lista cu toti cei care au confirmat... Promit ca am sa anunt pe toti.

Adrian Tomus



#59 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 12 March 2008 - 10:22 AM

As vrea va confirm faptul ca intalnirea va avea loc in 29 Martie 2008.
Stiu ca in acea data este si examenul de consultant fiscal. As vrea sa fiu anuntat de cei care merg la acest examen si in cazul in care va fi necesar vom modifica ziua intalnirii.
Legat de ora si locatie inca nu am detalii, va fi dupa masa (18:00 sau 19:00).
Astept in continuare sa fiu contactat de cei interesati sa participe.

Tomus Adrian
0740026987
tomusconta@yahoo.com



#60 tomusady_85

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 19 March 2008 - 01:00 PM

Invitatie Conta Cafenea Timisoara - 29/03/2008 - 19:00 - Piata Unirii



Buna tuturor,
Intalnirea se apropie cu pasi repezi, iar ca un plus in organizarea intalnirii, m-am gandit sa fac o invitatie pt intalnire. Am atasat-o la acest mesaj. Tot ce mai ramane de facut este sa va confirmati prezenta/absenta.

date de contact:
Tomus Adrian
0740026987
tomusconta@yahoo.com

Va multumesc!

Fisiere atasate








Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL