Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
TOP MODERATORI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


TOP MODERATORI

41 replies to this topic

Poll: top moderatori

carui moderator ii dam "coronita" la sf. anului ?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#41 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 December 2007 - 01:49 AM

AM CORONITA.... :lostit (13):

IUPAIDIA - IUPAIDA :thumbup:

dragilor, va multumesc mult pt. voturi, mi-au mers la inimioara (acum, pe bune :biggrin: )

ma bucur ca ma constientizati, ca sa zic asa :seas (2): ... sincer, mi-am petrecut sute de ore pe forum anul asta...
in plus , nici viata prea usoara n-am avut p-aici fiindca mi s-au adresat niscaiva "minunate" de pe la useri certati rau cu logica si cu bunul simt ... nu e chiar de ici-colea sa tii in frau lume suparata, inevitabil o furi aiurea si nu e deloc placut, va asigur !

munca de moderator la vedere e supusa riscului agresiunii si fiti convinsi ca cine isi asuma acest risc (de a lucra la vedere) se supune perfect constient unui grad mult mai ridicat de stress... si asta pt ce ?? pt. niste idealuri frumoase, cum ar fi intretinerea unei comunitati online (traiasca internetul !!! ) formata din oameni de calitate morala superioara ( asa cum suntem aici in proportie de 99 %) dispusi sa fie o mare "familie" intr-ale contabilitatii si nu numai.

sunt multumita ca am reusit asta impreuna si va asigur ca nimic nu s-ar fi intamplat fara voi - dragilor !
ma bucur ca fac parte din aceasta mare familie virtuala si va rog din suflet sa avem toti grija de ea fiindca e tare frumoasa si folositoare, stiti f. bine !

ca orice "premiant" ma simt rasplatita, va multumesc inca o data pt. aprecieri si va solicit sa fiti alaturi de administratia acestui forum in efortul continuu de a mentine inalta stacheta morala si chiar profesionala a acestei formidabile comunitati online :lnr (21):

VA DORESC UN AN NOU NOROCOS !!

cu respect,
a dvs.,
Otilia Alupei

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 28 December 2007 - 05:09 PM




#42 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 29 December 2007 - 01:16 PM

pe naiba, am uitat sa votez :lostit (13):







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL