Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Bilant nedepus - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Bilant nedepus


26 replies to this topic

#21 Roxanee

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 104 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Postat 15 August 2010 - 06:40 PM

Am citit topicul dar am considerat ca nu ma incadrez acolo, se discutra despre bilanturi care nu au fost depuse de cativa ani si la firme fara activitate.
Firma mea are activitate si intarzierea este de o zi lucratoare.....pentru asta am deschis topic nou.



#22 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 15 August 2010 - 09:07 PM

ce conteaza ca e de cativa ani nedepus sau de o zi ?? tot nedepus e ... deci tot despre un bilant nedepus vb, nu ?

nici macar la "bilant la 30.06.2010" nu ai postat, fiind vb de o problema legata de acel bilant ... ca asta mai intelegeam s-o fi facut ... cat de cat :laugh:
singura chestie f buna a fost ca ai dat topicului nou un titlu f clar si sugestiv, asta e de apreciat :lnr (1):




#23 Roxanee

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 104 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Postat 16 August 2010 - 12:19 AM

corect tot nedepus e....visam la o portita si nu am mai fost atenta, nu cred ca titlul e la fel de sugestiv ca amenda pe care o sa o primesc de la fisc.... :lnr (1):



#24 angelica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Arad

Postat 16 August 2010 - 01:09 PM

Buna ziua,

Am si eu o intrebare: daca termenul de intarziere la depunerea bilantului este sub 15 zile, cat este amenda? Pentru ca eu am vazut specificat doar peste 15 zile.
Multumesc,
Angi



#25 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 August 2010 - 01:13 PM

n-ai citit bine ... :lnr (1):

vezi postul 2, de la inceput, acolo e specificata amenda de 500-1500 lei



#26 angelica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 40 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Arad

Postat 16 August 2010 - 01:16 PM

Vezi postareaOtilia Alupei, la Aug 16 2010, 02:13 PM, a spus:

n-ai citit bine ... :lnr (1):

vezi postul 2, de la inceput, acolo e specificata amenda de 500-1500 lei

Nu am observat.
Multumesc frumos,
O zi buna,
Angi



#27 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 August 2010 - 05:35 PM

se intampla oricui ... :laugh: nu-i bai :ohmy:
sa ma vezi pe mine cand am momente de tampeala si uit ce am citit de parca n-as fi citit niciodata ... nu ma recunosc nici eu, daramite altii ... :ohmy:
suntem doar oameni ...

o seara frumoasa :lnr (1):

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 16 August 2010 - 05:49 PM







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL