Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
studiu de fezabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

studiu de fezabilitate

4 replies to this topic

#1 marix2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 13 November 2007 - 09:31 AM

as dori si eu daca are cineva un studiu de fezabilitate de vreo 30 pagini, am facut unul la o banca si a zis sa-l dezvolt, daca are cineva vreun model ramin indatorat. multumesc. adresa mea de mail este maryus_c2003@yahoo.com



#2 krina03

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 152 Postari:

Postat 13 November 2007 - 09:33 AM

Vezi postareamarix2007, la Nov 13 2007, 10:31 AM, a spus:

as dori si eu daca are cineva un studiu de fezabilitate de vreo 30 pagini, am facut unul la o banca si a zis sa-l dezvolt, daca are cineva vreun model ramin indatorat. multumesc. adresa mea de mail este maryus_c2003@yahoo.com

Ai putea te rog sa-mi trimiti si mie acel studiu la adresa crinarug@yahoo.com ?




#3 marix2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 13 November 2007 - 09:56 AM

Vezi postareakrina03, la Nov 13 2007, 11:33 AM, a spus:

Vezi postareamarix2007, la Nov 13 2007, 10:31 AM, a spus:

as dori si eu daca are cineva un studiu de fezabilitate de vreo 30 pagini, am facut unul la o banca si a zis sa-l dezvolt, daca are cineva vreun model ramin indatorat. multumesc. adresa mea de mail este maryus_c2003@yahoo.com

Ai putea te rog sa-mi trimiti si mie acel studiu la adresa crinarug@yahoo.com ?


asta care il am ti-l trimit miine astazi sunt presat de timp, trebuie sa-l refac.
nu stiu ce sa mai scriu in el



#4 very

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 128 Postari:
  • Location:ploiesti

Postat 13 November 2007 - 03:47 PM

Sper sa-ti fie de folos,acest model l-am folosit pt contractarea unui credit la banca

Fisiere atasate





#5 marix2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 16 Postari:

Postat 13 November 2007 - 04:55 PM

Vezi postareavery, la Nov 13 2007, 05:47 PM, a spus:

Sper sa-ti fie de folos,acest model l-am folosit pt contractarea unui credit la banca


merci mult,asta vad ca are 13 pagini mi se pare foarte bun acest model,dar inspectoarea de la banca vrea neaparat compuneri de 40 pagini :smile:
cred totusi ca sunt niste bete in roate sa nu dea firmei creditul nu?






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL