Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
REZOLVARI PROBLEME, GRILE, NELAMURIRI MATERIE - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 10

Salt la continut


REZOLVARI PROBLEME, GRILE, NELAMURIRI MATERIE


189 replies to this topic

#181 mi_ella

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 08 December 2007 - 12:17 PM

Oare cate ore este examenul? 3?2? am emotii de acum.....offf...nu mai termina colegii nostrii???????? sa aflam ceva, ceva, cum este din ce au dat... etc...



#182 angelaiancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:informatii

Postat 08 December 2007 - 12:22 PM

Vezi postareami_ella, la Dec 8 2007, 12:17 PM, a spus:

Oare cate ore este examenul? 3?2? am emotii de acum.....offf...nu mai termina colegii nostrii???????? sa aflam ceva, ceva, cum este din ce au dat... etc...

a inceput la 10.30
am vorbit cu cineva care are azi .... examenul dureaza 3 ore - cel putin asa scrie pe site ul lor...




#183 hiade

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 08 December 2007 - 04:28 PM

Vezi postareaIsabela, la Dec 7 2007, 12:22 PM, a spus:

Vezi postareamihaela.ela, la Dec 7 2007, 12:17 PM, a spus:

Vezi postareacorola_2007, la Dec 7 2007, 02:14 PM, a spus:

Vezi postareamihavesa, la Dec 7 2007, 11:43 AM, a spus:

Vezi postareacorola_2007, la Dec 7 2007, 11:41 AM, a spus:

Nu pot sa atasez fisierele, dar scrieti-mi pentru trimitere la consultec_contab@yahoo.co.uk. Cred ca va pot fi de un real folos, cum si eu am reusit si cu ajutorul acestui forum. Incredere si bafta!
ce fel de subiecte sunt ?
Sunt cele 500 subiecte martie + 500 subiecte iunie din legislatie. Desi le-am realizat eu, fara falsa modestie potsa spun ca sunt "THE BEST"!


Am trimis subiectele solicitantilor. Voi mai trimite in continuare, dar fiind de dimensiuni destul de mari nu le pot atasa pe forum. Bye!

daca se poate si pe adresa annefrank_29@yahoo.com
multumesc cu anticipatie!
succes la examen!
te rog trimite-mi si mie la claudiavijiala@yahoo.com
multumesc
Salut, pe ultima suta de metri se poate sa-mi trimiteti si mie subiectele la adresa vioricamilea@hotmail.com
va multumesc din suflet :P
Buna seara,
sunt nou venit in "club" dar vechi in practica...asi dori sa achizitionez un program de contabilitate, rugamintea mea este daca poate cineva sa-mi indice un furnizor ... care are preturi rezonabile.
Multumesc.



#184 monacontab

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 08 December 2007 - 05:52 PM

Vezi postareahiade, la Dec 8 2007, 04:28 PM, a spus:

Vezi postareaIsabela, la Dec 7 2007, 12:22 PM, a spus:

Vezi postareamihaela.ela, la Dec 7 2007, 12:17 PM, a spus:

Vezi postareacorola_2007, la Dec 7 2007, 02:14 PM, a spus:

Vezi postareamihavesa, la Dec 7 2007, 11:43 AM, a spus:

Vezi postareacorola_2007, la Dec 7 2007, 11:41 AM, a spus:

Nu pot sa atasez fisierele, dar scrieti-mi pentru trimitere la consultec_contab@yahoo.co.uk. Cred ca va pot fi de un real folos, cum si eu am reusit si cu ajutorul acestui forum. Incredere si bafta!
ce fel de subiecte sunt ?
Sunt cele 500 subiecte martie + 500 subiecte iunie din legislatie. Desi le-am realizat eu, fara falsa modestie potsa spun ca sunt "THE BEST"!


Am trimis subiectele solicitantilor. Voi mai trimite in continuare, dar fiind de dimensiuni destul de mari nu le pot atasa pe forum. Bye!

daca se poate si pe adresa annefrank_29@yahoo.com
multumesc cu anticipatie!
succes la examen!
te rog trimite-mi si mie la claudiavijiala@yahoo.com
multumesc
Salut, pe ultima suta de metri se poate sa-mi trimiteti si mie subiectele la adresa vioricamilea@hotmail.com
va multumesc din suflet :P

As vrea si eu subiectele mi le puteti trimite la adresa de mail oliviu_oliviu@yahoo.com va rog frumos am mare nevoie



#185 andromeeda

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 08 December 2007 - 06:28 PM

Buna, daca ai timp te rog trimitele si la mine andra_pa@yahoo.com. Multumesc pentru ajutor.



#186 s.mikaellaa

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 08 December 2007 - 06:44 PM

si pt mine va rog: s.mikaellaa@yahoo.com
Multumesc mult.
Bafta tuturor



#187 dima_cornelia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 09 December 2007 - 05:54 PM

daca aveti cum tremiteti-mi si mie va rog frumos subiectele din decembrie 2007 de la examenul de consultant fiscal :(
mail : dima_cornelia@yahoo.com



#188 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 December 2007 - 07:57 PM

Pt ca e topic dedicat EXCLUSIV rezolvarilor, celor care au puterea sa se ridice sa mearga mai departe, in cazul celor picati si celor ADMISI sau ACTIVI/INACTIVI le solicit parerea :
Pe mine ma macina f mult intrebarea de sambata cu serviciile de pregatire profesionala - chiar daca grila nu era gresita si se spceifica ca clientii sunt persoane juridice impozabile, in ce articol se incadreaza serv de pregatire profesionala ? se incadreaza la regula sau la exceptie ? pt ca eu am tot cautat in cf si nu am vazut ca s-ar incadra la exceptii .... la exceptii se incadreaza doar serviciile de selectie de personal.

Ce parere aveti ?



#189 almcomp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 265 Postari:
  • Gender:Male

Postat 12 December 2007 - 03:59 PM

Cred ca nu mai intereseaza pe nimeni daca a luat sa iti acorde consultatie gratuit?
Ce zici? Doar acuma suntem la mana consultantilor fiscali



#190 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 December 2007 - 08:27 PM

Vezi postareaalmcomp, la Dec 12 2007, 03:59 PM, a spus:

Cred ca nu mai intereseaza pe nimeni daca a luat sa iti acorde consultatie gratuit?
Ce zici? Doar acuma suntem la mana consultantilor fiscali
nu era vorba de consultanta .... ok, atunci ma adresez celor care NU sunt consultanti si se pregatesc pt urmatorul examen ... oricum, am aflat raspunsul. Am avut un control de rambursare de tva si m-am sfatuit cu dna de la control si mi-a spus parerea dansei (care coincide cu a mea) ca totusi serviciile sunt similare celor de selectie personal pt ca in realitate sunt multe servicii ce deriva din cele din exceptii ...........






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL