Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
vector fiscal - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


vector fiscal

4 replies to this topic

#1 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 14 March 2005 - 12:10 PM

buna
eu nu am o problema vreau doar sa va semnalez ca sa aveti grija si voi cat de tampit e sistemul romanesc
deci in vectorul fiscal esti platitor de impozit pe profit dar obtii pierdere nu am stiut ca in decl 100 tb sa trec la impozit profit 0 eu nu l-am trecut deloc si acum primesc notificare ca tb sa fac rectificativa in care sa trec 0 la impozit pe profit!
OAMENI BUNI ATI MAI AUZIT UNDEVA DE RECTIFICATIVA PT SUMA 0?! NU CA ASTIA NU SUNT NORMALI LA CAP



#2 apf

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 182 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 25 March 2005 - 01:44 PM

Nu am mai auzit.
Sunt de acord cu caracterizarea facuta de tine.

apf



#3 danae

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 951 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 25 March 2005 - 03:34 PM

ei bine asa stau lucrurile de anul trecut de la 01.01!

adica TREBUIE SA TE DECLARI!

e si logic asa pt ca altfel ar fi imposibil sa se stie daca esti pe 0 pt ca asa e sau pt ca nu te-i declarat iar in ultimul caz e rost de 5 mil, nu-i asa? :evil:



#4 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 March 2005 - 07:33 PM

lasa-ma ma danae daca e trecut in vectorul fiscal e clar ca sunt platitor iar daca din dec101 rezulta pierdere de ce mai tb sa fac asta la trim.?? :twisted:



#5 danae

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 951 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 28 March 2005 - 01:05 PM

pt ca e rost de 5 mil amenda, de aia!
eu cel putin sunt convinsa ca acesta este motivul pt care e mai important sa ne declaram si sunt din ce in ce mai multe declaratii decat sa platim!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL