Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contract de sponsorizare - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


contract de sponsorizare


3 replies to this topic

#1 pn_oana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 January 2008 - 08:28 AM

Salutare,


am si eu o problema si ma bucur ca v-am gasit pe voi . Am un contract de sponsorizare in lei si nu stiu sa-l inregistrez. Ma gandeam poate ma ajuta cineva.


Multumesc mult!



#2 raluk_krmen

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 12 January 2008 - 09:19 AM

este o cheltuiala nedeductibila, dar care poate fi scazuta din impozitul pe profit datorat numai daca sunt indeplinite cumulativ urm conditii:
[*]sunt in limita a 3 la mie din cifra de afaceri
[*]nu depasesc mai mult de 20%din impozitul pe profit datorat

65821 = 401

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 05 February 2009 - 07:50 PM




#3 pn_oana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 January 2008 - 12:34 PM

ms mult pt raspuns banuiam eu dar ma gandesc mi se incarca 401 cu suma respectiva si apoi ce se intampla cu el pt ca mie imi ies niste bani?

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 05 February 2009 - 07:50 PM




#4 tix

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:

Postat 12 January 2008 - 01:41 PM

6582 = 5121 sau 5311






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL