Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ONLINE ILFOV - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ONLINE ILFOV

6 replies to this topic

#1 mihaela_lica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:acumulare

Postat 01 April 2008 - 11:25 PM

In afara de declaratiile fiscale si de declaratia privind comisionul ITM, ce alte declaratii se mai pot transmite online de catre contribuabilii inregistrati in Ilfov si care sunt adresele unde se solicita user/parola?
Multumesc anticipat pt informatii.

Nu ma poate ajuta nimeni cu aceste informatii?
Multumesc anticipat pentru timpul acordat.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 August 2008 - 07:21 PM

lasa zilei de maine, grija zilei de maine...



#2 Rainablue

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 170 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 04 April 2008 - 04:41 PM

se poate transmite somajul la ajofmilfov@evonet.ro dar tebuie sa comunici mai intai adresa ta de email
sanatatea se transmite la bucuresti;concediile medicale se duc pe discheta in "aviator Popisteanu".CAS-ul se trimit la adresa unde trimiti si pentru Bucuresti adica la bucuresti.declaratii@cnpas.org .Revin si spun ca,pentru a-ti fi primite declaratiile on line,trebuie intai sa soliciti lucrul asta in scris




#3 Rainablue

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 170 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 04 April 2008 - 04:49 PM

Am vazut ca te intereseaza si locul de unde poti solicita transmiterea on-line.Somajul este pe strada Ruginoasa,undeva pe langa liceul Sincai.Sanatatea este la fel ca la Bucuresti adica te inscrii pe site ei iti trimit o comfirmare pe care trebuie s-o duci vis-a vis de mollul Vitan,unde s-a mutat sediul central,iar CAS-UL,unde depui si pentru Bucuresti,adica-n calea Vitan



#4 lucis

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:lucis

Postat 04 April 2008 - 05:21 PM

Chear sa mutat sanatatea Ilfov langa mol? Luna trecuta am depus tot pr Av.Propisteanu. :pullhair:

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 August 2008 - 07:21 PM
citare mesaj anterior




#5 mihaela_lica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 92 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:acumulare

Postat 05 April 2008 - 09:04 AM

Multumesc pentru ajutor.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 August 2008 - 07:22 PM

lasa zilei de maine, grija zilei de maine...



#6 Daniela12

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 April 2008 - 08:22 AM

Vezi postareaRainablue, la Apr 4 2008, 03:41 PM, a spus:

se poate transmite somajul la ajofmilfov@evonet.ro dar tebuie sa comunici mai intai adresa ta de email
sanatatea se transmite la bucuresti;concediile medicale se duc pe discheta in "aviator Popisteanu".CAS-ul se trimit la adresa unde trimiti si pentru Bucuresti adica la bucuresti.declaratii@cnpas.org .Revin si spun ca,pentru a-ti fi primite declaratiile on line,trebuie intai sa soliciti lucrul asta in scris

Mi-am depus cererea pentru a trimite online la Casa de Sanatate Ilfov(in str Branduselor), dar intrebarea era, in ce urna depun confirmarile listate. Am sunat la Casa de Sanatate Ilfov si mi s-a spus ca declaratiile se pot transmite doar personal sau prin posta, deci in nici un caz online. Iar la pensii(Bdul Lacul Tei) mi s-a raspuns cam, acelasi lucru: "Nu se pot trimite, nu suntem pregatiti...." :pullhair:
Daca stie altcineva alta alternativa....
La somaj intradevar merge, am primit si confirmare....
Mentionez ca am angajati pe Ilfov care apartin tot de Casa de Sanatate Ilfov.
Multumesc! :frusty:

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 August 2008 - 07:22 PM




#7 ycka

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 24 April 2008 - 09:31 AM

daca tot se vb de decl online...am si eu o probl de 3 luni cu declaratiile online de la somaj ilfov..in sensul ca imi apare mesajul:"datele transmise de dvs nu au fost preluate erorile depistate: o, caen inexistent in nomenclator" problema e ca programul nu accepta caen-ul nou( nici macar programul 2008) iar pe cel vechi se pare ca nu il recunoaste. a mai patit cineva asa?
tks pt cine imi va raspunde.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL