Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Firma de audit - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Firma de audit


3 replies to this topic

#1 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 03 April 2008 - 11:27 PM

Caut informatii despre o firma de audit: am inteles ca sunt cunoscuti si destul de tari pe piata: Audit One. Imi poate spune cineva o parere din afara (in sensul ca nu am nevoie ca cineva care lucreaza in aceasta firma sa se laude cat de tari sunt ei). Stiu ca intelegeti dragilor, de aceea am apelat la voi. Mii de multumiri!



#2 eugen ursache

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:agricultura, lemne fiare si motoare

Postat 04 April 2008 - 08:39 AM

Stiu pe cineva care lucreaza cu ei - cursuri, seminarii de perfectionare - si care e multumita de colaborare. S-ar parea ca sunt seriosi si bine pregatiti.

Motan m-as fi dorit sa fiu / cu gheare si mustete lungi, / cu coada-n sus, cu blana-n dungi, / c-un ochi verzui si-un ochi capriu. // Pisicile de prin vecini / sa le gonesc pe la pricini, / sa-mi fete fiecare-un fiu / c-un ochi verzui si-un ochi capriu (Nichita Stanescu)



#3 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 04 April 2008 - 09:21 AM

de aceea intreb si eu: am vazut ca organizeaza niste cursuri si sa dau din buzunarul propriu 10 mil pe 3 zile e o suma ff mare. voiam sa stiu daca chiar se merita sa dau acesti bani. si am vazut ca au si diferite carti...par interesante dupa cuprins...dar nu vreau sa ma astept la ceva si sa primesc informatiile pe care le am deja.



#4 carmen29

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 156 Postari:

Postat 04 April 2008 - 11:35 AM

Cursurile sunt foarte bune si la obiect pentru ca sunt tinute de persoane din
Ministerul de Finante din Departamentele de resort.De exemplu pentru TVA Daniela Tanase,
impozit pe profit - Geta Petre,Contabilitate/inchideri de execitiu financiar Emilia Iordache.

Anul acesta chiar a fost mai interesant decat in alte dati deoarece la acelasi seminar au fost
si Geta Petre si Emilia Iordache,infruntandu-se astfel fiscalitatea cu contabilitatea.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL