Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
multumiri, GEA2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


multumiri, GEA2007

1 reply to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 July 2008 - 06:42 PM

GEA2007,

ITI MULTUMESC MULT DE TOT PT. ACTIVITATEA DEPUSA AZI - data inscrierii si prima ta zi pe forum :frusty: :ok:

BINE AI VENIT !! :frusty: :thumbup:

dragilor,
GEA2007 S-A INSCRIS AZI SI A DAT INTR-O SINGURA ZI 14 RASPUNSURI LA PROBLEMELE VOASTRE :thumbup: FARA SA SOLICITE NICI UN AJUTOR !! asta inseamna ca doar ne-a daruit fara sa ne ceara nimic !! multumim inca o data, Gea !

sincera sa fiu, eu as fi f. multumita daca fiecare dintre noi ar darui forumului macar cat primeste ... :biggrin:
chiar asa : ce-ar fi daca am deschide o campanie de sensibilizare a tuturor membrilor conta.ro pt. a raspunde, numeric vorbind, macar la cate intrebari au pus si au primit raspuns corect ?? adica : am pus o intrebare si am primit solutia corecta - rasp. si eu corect macar la o intrebare a altcuiva ...

ce ziceti ??


o seara frumoasa.



#2 Joy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:

Postat 12 September 2008 - 08:33 AM

Eu vreau sa multumesc tuturor pentru multimea de intrebari si probleme rezolvate doar intrand si dand un search pe forum. Nici nu stiti cat m-ati ajutat!

Va multumesc!
:thumbup:







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL