Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CURSURI ANEVAR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


CURSURI ANEVAR


4 replies to this topic

#1 myky_m

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 01 October 2008 - 09:11 AM

ASOCIATIA NATIONALA A EVALUATORILOR DIN ROMANIA
CENTRUL TERITORIAL GALATI

ORGANIZEAZA CURSUL DE FORMARE


EVALUAREA PROPRIETATILOR IMOBILIARE
CU INCEPERE IN DATA DE 10 NOIEMBRIE 2008

CEI INTERESATI SUNT RUGATI SA SE ADRESEZE
CENTRULUI TERITORIAL ANEVAR GALATI
STR. BRAILEI NR. 31, Incinta Bancii Raiffeisen ET. 2
Fax.: 0336/401097 email mihaela.anevar@yahoo.com





#2 danny2222

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 98 Postari:
  • Gender:Male

Postat 24 November 2008 - 07:36 PM

Salut, imi poate spune cineva ceva despre cursurile de evaluare organizate de CECCAR. Am inteles ca primesti drept de semnatura si stampila dupa finalizarea lor. Intrebarea mea este daca a urmat cineva astfel de cursuri si daca i-au folosit la ceva?




#3 myky_m

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 25 November 2008 - 11:17 AM

CECCARUL si ANEVAR sunt 2 lucruri diferite. E bine daca vrei mai multe detalii sa intre pe siteul lor. :thumbup:



#4 freegsmsoft

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 25 November 2008 - 02:35 PM

e folositor asta de la ceccar mai la nimica,l-am luat eu anul trecut si cand i-am intrebat daca pot face tot felul de evaluari au zis ca da.
cand m-am dus la o evaluatoare sa ma invete sa fac a inceput sa rada zicand ca nu este bun de nimica examenul asta,ca da dreptul doar la evaluarea intreprinderii.
adica nimic legat de terenuri si apartamente.



#5 myky_m

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 26 November 2008 - 08:32 AM

Ca sa poti face evaluari legal la noi in tara,si nu numai, trebuie sa urmezi cursurile pentru evaluatori, sa te inscrii efectiv in ANEVAR. :cool:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL