Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
pentru "madalinab" - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


pentru "madalinab"


2 replies to this topic

#1 leila

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 173 Postari:
  • Location:iasi

Postat 02 October 2008 - 10:57 AM

Ca sa nu mai intind vorba pe un topic nepotrivit si ca sa dau dovada de buna credinta, am decis sa-ti scriu aici, la aceasta rubrica. In viata mea cred ca am scris in condica de sugestii si reclamatii doar de doua ori, asta insemnand ca sunt foarte intelegatoare, dar pentru faptul ca in mai mult de 2 ani de zile de cand urmaresc acest forum nu am deranjat pe nimeni si m-am trezit deodata "certata" fara sa te fi deranjat pe tine, chiar meriti o reclamatie. Pentru simplul fapt ca nu inteleg de ce te-ai obosit sa scrii acolo atatea randuri fara continut, cand mai bine scriai ceva util sau nu scriai deloc. Acum am impresia ca nu am voie sa mai pun vreo intrebare de teama sa nu-mi mai traznesti vreo doua peste ochi ca te deranjeaza pe tine ca e o intrebare prea simpla.
Asta se cheama rautate, daca am pus o intrebare simpla (macar daca ai fi inteles contextul) si te enerveaza pe tine nu inseamna ca trebuie sa deschizi un conflict verbal ca sa te afli in treaba.
Da de fapt ce reclam eu aici? calitati de moderator=0. Daca si noi utilizatorii avem un cuvant de spus pe aici, atunci sa se consemneze si sa se ia aminte.
Toate bune!



#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 October 2008 - 10:36 PM

nu e adevarat ce se intampla ... :thumbup:

leila, pana iti raspunde Madalina, incerc sa ma calmez si sa-ti arat eu unde gresesti :

Vezi postarealeila, la Oct 2 2008, 11:57 AM, a spus:

m-am trezit deodata "certata" fara sa te fi deranjat pe tine, chiar meriti o reclamatie.
nimeni nu ne deranjeaza pe noi - moderatorii - ca persoane, decat daca au loc atacuri la persoana directe (ca acesta, al tau) !!
noi sanctionam, in 99% dintre cazuri, incalcari ale regulamentului si nu deranjul propriei persoane !!!
cat despre "meriti o reclamatie" din cauza mentionata de tine (falsa, asa cum am aratat), cred ca nervii pe care i-ai avut nu te-au lasat sa-ti dai seama de absurditatea afirmatiei si a actiunii tale prin consecinta.

Vezi postarealeila, la Oct 2 2008, 11:57 AM, a spus:

Pentru simplul fapt ca nu inteleg de ce te-ai obosit sa scrii acolo atatea randuri fara continut, cand mai bine scriai ceva util sau nu scriai deloc.
un moderator poate sa se "oboseasca" sa scrie ce considera de cuviinta cand crede ca s-a incalcat regulamentul !! asta 1.
si 2. utilitatea mesajului in astfel de cazuri este evidenta, desi regulamentul permite moderatorului sa stearga fara preaviz orice mesaj pe care il considera abatere, asa ca moderatorul madalinab ti-a facut favoarea de a-ti scrie, de a-ti aloca ceva timp ca sa-ti explice unde ai gresit, desi putea sa-ti stearga mesajul direct, fara nici o vb.

Nu mai insist asupra randurilor urmatoare, cu "rautate" si cu "sa te afli in treaba", afirmatiile tale sunt atat de rautacioase incat nu meriti raspuns la ele ... ma voi opri doar la acest ultim pasaj :

Vezi postarealeila, la Oct 2 2008, 11:57 AM, a spus:

Da de fapt ce reclam eu aici? calitati de moderator=0.
habar n-ai ce vb, leila !! :tongue: habar n-ai de munca depusa de Madalina pt acest forum !! n-ai nici cea mai vaga idee care a fost, pana acum, contributia Madalinei aici !!
vb total pe dinafara si pot sa-ti spun numai atat : sa-ti fie rusine pt. aceste cuvinte !! SPUN ASTA MAI CU SEAMA FIINDCA, ducand la extrem, CHIAR DACA MADALINA AR FI GRESIT DE DATA ASTA (ceea ce nu e valabil in cazul de fata) NU-TI POTI PERMITE SA ANULEZI UN MODERATOR PE BAZA UNEI SINGURE ACTIUNI !! :tongue:

leila, pt mesajul tau de aici (desi Madalina - culmea - a fost impotriva, draga de ea e mult mai toleranta decat unii dintre noi), DACA NU ITI VEI CERE SCUZE MADALINEI PT. VORBELE ATAT DE GRELE PE CARE I LE-AI ADRESAT PUBLIC, eu voi vota, in consiliul de administratie, pentru suspendarea contului tau, macar suspendarea dreptului de a posta !!

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 03 October 2008 - 12:15 AM




#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 October 2008 - 01:49 PM

pt. leila : au trecut circa 4 zile si ... nimic :thumbup: pacat ca ai procedat asa :tongue: , mai ales fiindca, se pare, nu te-au interesat si rezultatele "reclamatiei" tale.

consecinta pt atacul tau la persoana este suspendarea dreptului de a posta pe per. nelimitata.
fiecaruia dintre noi i se poate intampla sa aiba o zi proasta si sa faca ceva gresit, insa niste scuze sincere rezolva problema de cele mai multe ori. te asigur ca acesta era cazul si aici.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 06 October 2008 - 02:04 PM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL