Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ce hobby-uri au contabilii romani - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


ce hobby-uri au contabilii romani


49 replies to this topic

#41 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 December 2011 - 12:34 PM

ia sa va arat ce-am mai mesterit :biggrin:

Fisiere atasate





#42 Dana42

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2187 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:RO

Postat 14 January 2012 - 09:18 PM

Bravo, esti harnicuta, sunt foarte frumoase :smile: !

Dana




#43 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 16 January 2012 - 01:11 PM

ma bucur ca-ti plac, draga mea ! unii contabili au suflet de artist, dom'le :biggrin2: !
sincera sa fiu, mai mult dureaza sa ma hotarasc asupra modelului decat asamblatul in sine
din pacate, sunt zile in care n-am deloc inspiratie si chef de facut bijoux-uri :blush: , iar acum nici timp nu mai am !

voi ce ati mai mesterit ?? cu ce va mai indeletniciti in afara de conta ?? :smile: gradinarit, ceva ?? niste poze cu plantutze, gradinite ... whatever ??
picteaza cineva ??



#44 pal.elena

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Gender:Male

Postat 05 September 2013 - 09:32 PM

gatit, pictat, cel mai adesea sunt cu creionul in mana.



#45 floare de rai

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Gender:Female

Postat 05 January 2014 - 10:10 AM

Foarte frumoase bijuteriile,felicitari.



#46 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 05 January 2014 - 11:50 AM

multumesc mult :blush:
pt mine, acest hobby este o excelenta metoda anti-stres :biggrin:

Fisier atasat  Fotografie-0207.jpg   264.21K   0 downloadsFisier atasat  set howlit alb si rosu, flori mari.jpg   228.06K   0 downloadsFisier atasat  set howlit alb si rosu, flori si sfere.jpg   143.21K   0 downloadsFisier atasat  Fotografie-0222.jpg   189.62K   1 downloadsFisier atasat  Fotografie-0225.jpg   442.29K   1 downloadsFisier atasat  Fotografie-0176.jpg   270.85K   2 downloadsFisier atasat  Fotografie-0179.jpg   231.03K   2 downloadsFisier atasat  Fotografie-0211.jpg   183.34K   1 downloadsFisier atasat  Fotografie-0212.jpg   205.3K   0 downloadsFisier atasat  Fotografie-0165.jpg   299.07K   0 downloads



#47 floare de rai

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Gender:Female

Postat 05 January 2014 - 08:13 PM

Cu mult drag.Am si eu un hobby,poate intr-o zi am sa va arat si da si pentru mine este o metoda de relaxare desi cei din jurul meu nu inteleg .



#48 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 January 2014 - 03:31 PM

arata-neee, eu vreau sa vad :biggrin: , pls !



#49 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 December 2016 - 02:43 PM

mici cadouri de Craciun .... (brelocuri, semne de carte, figurine de agatat la inelul cu chei)

Fisiere atasate





#50 Amatia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 June 2017 - 09:43 AM

bine v-am gasit! :smile: principala pasiune este rebus-ul, apoi pescuitul, goblenul....muzica si dansul! ;)...





2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL