Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
depunere declaratii la alta administratie decat cea corecta - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


depunere declaratii la alta administratie decat cea corecta

3 replies to this topic

#1 cornel1979

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 39 Postari:

Postat 28 October 2008 - 12:35 PM

buna ziua
va cer un ajutor ugent: am depus declaratiile la sector 2 si ar fi trebuit sa le depun la sector 1. stiti ce se intampla??? va trebuie sa platesc amenda???
mutlumesc mult



#2 davideg

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 29 October 2008 - 04:19 AM

Din pacate, da.Doar daca erai in termen nu era nicio problema, asa,ei nu au inca o baza de date comuna ca sa ne zapaceasca pe noi de cap :thumbup:

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 October 2008 - 07:27 PM
citare mesaj anterior




#3 iuli73

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 148 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Postat 29 October 2008 - 08:35 AM

Daca e intarziat termenul depune-o prin posta cu confirmare de primire si scapi de a plati amenda ala ghiseu,eu am trimis si bilant asa prin posta,intarziat cu 3 luni



#4 davideg

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 42 Postari:

Postat 29 October 2008 - 04:54 PM

Asta nu e o solutie, daca vin in control te prind si te amendeaza atunci si in general declaratiile primite prin posta nu se introduc in fisa decat daca au obligatii mari de plata(logic, nu?), asa ca la o eventuala reglare de fisa va trebui sa o prezinti si atunci iti cer nota de inventar datata corect.Am incercat eu toate variantele si tot m-am ars...

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 30 October 2008 - 07:27 PM
citare mesaj anterior







Similar Topics Collapse

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL