Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Materiale de studiu pentru acces experti 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Materiale de studiu pentru acces experti 2009


54 replies to this topic

#21 tomanicole

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 04 April 2009 - 10:24 AM

multumesc frumos,simona!



#22 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 23 April 2009 - 12:08 AM

Cum eu sunt noua in domeniu.... si de curand m-am hotarat sa merg la examen.. m-am apucat sa adun materiale de peste tot de pe internet...
Pentru ca nu sunt singura in postura asta, m-am gandit sa va dau o mana de ajutor si sa postez toate intrebarile si raspunsurile din culegere mai putin contabilitate unde... aveti toate raspunsurile... dar ca sa nu fie o problema, va atasez si cartea in format pdf. Deoarce nu pot fi atasate pe site pentru ca ocupa mai mult de 100k le-am facut upload pe site: http://uploading.com...HOR7J/intrebari si raspunsuri ceccar 2008.rar.html (daca sunt persoane care nu le pot deschide deoarece sunt scrise pe word document 2007, anuntati-ma pe forum)Va astept sa le comentam si cu obiectii daca aveti. Bafta la examen!(Fac asta pentru ca si mie mi-ar fi placut sa le gasesc in acelasi stadiu)




#23 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 07 May 2009 - 04:11 PM

te rog mult de tot daca potri sa-mi trimiti si mie cartea cu subiectele alina.alina0412@yahoo.com
nu pot descarca nimic de aici

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 07 May 2009 - 08:17 PM




#24 anca__felicia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 07 May 2009 - 06:04 PM

Salut. Nici eu nu am reusit sa iau cartea de pe acel sait asa ca te rog daca poti sa mi-o trimiti pe mail: cosofret_ancafelicia@yahoo.com.
Bafta si spor la invatat ca tare mai e mult.



#25 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 10 May 2009 - 12:41 PM

Vezi postareaanca__felicia, la May 7 2009, 07:04 PM, a spus:

Salut. Nici eu nu am reusit sa iau cartea de pe acel sait asa ca te rog daca poti sa mi-o trimiti pe mail: cosofret_ancafelicia@yahoo.com.
Bafta si spor la invatat ca tare mai e mult.
O sa va trimit pe mesenger cand o sa va vad on line, pentru ca pe e-mail nu incap sunt prea mari. :sad:



#26 luciacezy2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 12 May 2009 - 02:31 PM

As dori si eu cartea 2008 si ce materiale mai ai. Adresa mea este lucia_rdl205@yahoo.com. Ma poti contacta si pe mess. Multumesc frumos

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 12 May 2009 - 03:27 PM




#27 octaviabont

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 14 May 2009 - 10:45 PM

Buna! Te rog trimite-mi si mie cartea 2008 pe octaviabont@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 02:49 PM




#28 geaninutza7

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 15 May 2009 - 10:13 AM

salut tuturor! as dori si eu materialele si manualul din 2008 de la cineva care le are. ma puteti contacta pe adresa printy_20@yahoo.com. Multumesc mult si spor la invatat! bafta!



#29 camelia_tur

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:

Postat 17 May 2009 - 09:44 AM

Vezi postareakmyitza, la Apr 23 2009, 01:08 AM, a spus:

Cum eu sunt noua in domeniu.... si de curand m-am hotarat sa merg la examen.. m-am apucat sa adun materiale de peste tot de pe internet...
Pentru ca nu sunt singura in postura asta, m-am gandit sa va dau o mana de ajutor si sa postez toate intrebarile si raspunsurile din culegere mai putin contabilitate unde... aveti toate raspunsurile... dar ca sa nu fie o problema, va atasez si cartea in format pdf. Deoarce nu pot fi atasate pe site pentru ca ocupa mai mult de 100k le-am facut upload pe site: http://uploading.com...HOR7J/intrebari si raspunsuri ceccar 2008.rar.html (daca sunt persoane care nu le pot deschide deoarece sunt scrise pe word document 2007, anuntati-ma pe forum)Va astept sa le comentam si cu obiectii daca aveti. Bafta la examen!(Fac asta pentru ca si mie mi-ar fi placut sa le gasesc in acelasi stadiu)

Salutare !

Nici eu nu am reusit sa vizualizez continutul. Te rog si eu frumos sa-mi trimiti materialele :) Adresa mea de mes este camelia_tur@yahoo.com

Multumesc anticipat si mult spor la invatat tuturor !



#30 marcelnechita

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Baia Mare
  • Interests:folclorul, in special dansul!

Postat 17 May 2009 - 07:46 PM

kmyitza a spus:

CITAT(anca__felicia @ May 7 2009, 07:04 PM)

O sa va trimit pe mesenger cand o sa va vad on line, pentru ca pe e-mail nu incap sunt prea mari.

Pai daca nu merg pe mail tu le trimiti pe mess? :) Probabil invers!

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 02:50 PM

Imagine postata



#31 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 18 May 2009 - 07:32 PM

Draga mea......invers cum ? explica-mi si mie cum trimiti 44 mb pe un e-mail in conditiile in care limita pentru atasare fisier e de 10 mb? Hmm... eu chiar nu stiu, mai facut curioasa.....daca stiai atatea despre calculator puteai sa le descarci si dupa site.
O sa incerc sa fac un upload mai usor sa intre direct....daca reusec, o sa il postez... Bafta tuturor!

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 02:50 PM




#32 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 18 May 2009 - 08:06 PM

http://www.upload-ro.ro/download.php?file=...d6e02e9669be153 noul link dupa care se pot descarca intrebarile si raspunsurile de la ceccar.
Am sa va rog frumos cei care nu va puteti suporta de rautate sa va abtineti.
E de ajuns un multumesc.......
Va stept sa le discutam. Multa bafta la examen. Tot ce o sa mai am nou o sa postez pe acest forum.



#33 mony23

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1239 Postari:
  • Location:

Postat 18 May 2009 - 11:28 PM

multumim
Am invatat ca succesul se masoara nu atat prin pozitia pe care cineva a castigat-o in viata cat prin obstacolele pe care el le-a depasit incercand sa invinga.



#34 marcelnechita

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Baia Mare
  • Interests:folclorul, in special dansul!

Postat 19 May 2009 - 12:22 PM

Pai baga pe expert_contabil_2009@yahoo.com parola e succes
astfel pot intra toti acolo!
P.S: Fa-l zip

Imagine postata



#35 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 19 May 2009 - 04:08 PM

Vezi postareamarcelnechita, la May 19 2009, 01:22 PM, a spus:

Pai baga pe expert_contabil_2009@yahoo.com parola e succes
astfel pot intra toti acolo!
P.S: Fa-l zip
Ai si tu dreptate, am intrat acum ceva timp pe expert_contabil_2009@yahoo.com, dar te complici mult mai mult. E mai simpla o descarcare dupa un site.
Cu placere Mony!



#36 alina2008sm

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 21 May 2009 - 08:39 AM

Buna ziua,
As vrea sa imi spuneti daca nu am experienta in contabilitate deoarece acum am terminat facultatea am sanse sa trec de examenul de acces la stagiu?
Mai da cineva examen acum in iulie?

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 02:51 PM




#37 kmyitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 24 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 21 May 2009 - 06:45 PM

Vezi postareaalina2008sm, la May 21 2009, 09:39 AM, a spus:

Buna ziua,
As vrea sa imi spuneti daca nu am experienta in contabilitate deoarece acum am terminat facultatea am sanse sa trec de examenul de acces la stagiu?
Mai da cineva examen acum in iulie?
Buna!
Si eu dau tot acum in Iulie.
Cat despre daca ai sanse, asta depinde numai de tine, eu cred ca este posibil atata timp cat vrei asta si faci eforturi sa obtii cea ce vrei. :sad:

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 25 May 2009 - 02:52 PM




#38 liviap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 May 2009 - 09:59 AM

a aparut cartea cu subiecte pt examenul de acces Ceccar 2009. O are cineva? ei spusesera ca nu vor mai edita alta carte si uite ca acum cu o luna inainte de examen au comis-o...



#39 nusica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 25 May 2009 - 12:50 PM

Vezi postarealiviap, la May 25 2009, 10:59 AM, a spus:

a aparut cartea cu subiecte pt examenul de acces Ceccar 2009. O are cineva? ei spusesera ca nu vor mai edita alta carte si uite ca acum cu o luna inainte de examen au comis-o...



am verificat cartea de teste din 2008 cu cea aparuta in 2009....75 lei se plateste coperta care de data asta este rosie...nu verde....
Au mai introdus ceva la bibliografie, dar problemele la conta si intrebarile la celelalte sunt aceleasi
Am vefificat.
Multa bafta tuturor



#40 stroetania

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 62 Postari:

Postat 26 May 2009 - 07:39 PM

buna tuturor,
si eu am aruncat un ochi asupra cartii nou aparute(dupa ce mi am dat seama ca am luat teapa ca o aveam si pe cea din 2008) si mai nimic schimbat.insa eu am o nelamurire :daca la fiscalitate nu s- au facut modificari la enunturi cum o sa aplicam noi noile modificari din 2009 ale codului fiscal?






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL