Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Despagubire auto- avans alt ctr leasing - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Despagubire auto- avans alt ctr leasing


  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Cosma Violeta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 96 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:braila

Postat 12 January 2009 - 04:52 PM

Descurcati-ma va rog: am dauna totala la un auto in leasing, societatea de asigurare despagubeste Soc de leasing, si acesta imi comunica printr-un p.verbal ca dupa acoperirea tuturor cheltuielilor imi ramane la dispozitie suma de 37.000 ron.

Am optat ca acesta suma sa fie constituita ca avans la un alt ctr de leasing.

Ma puteti ajuta cu o monografie in acest sens?

% 2133

2813

6583 scot din gestiune auto avariat

suma de 37.000 ron ce mi se cuvine o inreg 461- 7581 cu tva sau fara, pentru ca ulterior ptr acesta suma am fact avans cu tva ded???Multumesc tuturor.
Contabilii nu fac audiență. Ei trăiesc în anonimat, nu caută lumina
reflectoarelor.


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL