Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
reevaluare leasing auto la 31.12.2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


reevaluare leasing auto la 31.12.2008


1 reply to this topic

#1 mihaci

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 493 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 24 January 2009 - 07:46 PM

Cum reevaluez la 31.12.2008 un leasing auto la PFA? La sc e simplu, cu contul 167 din balanta.
Multumesc



#2 Romina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 January 2009 - 11:55 AM

Vezi postareamihaci, la Jan 24 2009, 08:46 PM, a spus:

Cum reevaluez la 31.12.2008 un leasing auto la PFA? La sc e simplu, cu contul 167 din balanta.
Multumesc

Buna ziua!

M-ar interesa si pe mine, trebuie evidentiate dif de curs valutar pe undeva la contabilitatea in partida simpla? (eu am exemplu cu schimbul valutar din contul de eur in contul de ron...trebuie trecut schimbul in RJIP?)

Multumim anticipat!







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL