Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
probleme stagiari an 1 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


probleme stagiari an 1


619 replies to this topic

#1 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 14 February 2006 - 03:40 PM

va rog spuneti-mi cind incep cursurile cass stagiu colectiv anul I



#2 vanda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:Bacau

Postat 16 February 2006 - 06:28 PM

La Bacau prima intalnire a avut loc pe 4 februarie. Programul pe care ni l-au dat cuprinde o intalnire aproape in fiecare luna.




#3 nico76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 69 Postari:

Postat 16 February 2006 - 09:48 PM

La Constanta stie cineva ceva?



#4 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 18 February 2006 - 09:41 AM

in Constanta acum sunt ocupati cu examenul celor din ultimul an... in martie si in vara sunt doua raspunsuri primite de doua persoane diferite. Un lucru e cert... trebuie sa asteptam corespondenta
Si cu toate ca-mi port/ Cu destul stoicism/ Soarta mea de granit/ Cateodata ma pomenesc urland:
Circulati numai pe partea carosabila
A sufletului meu,
Barbarilor! (M.S)



#5 andreap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:

Postat 21 February 2006 - 12:09 PM

Am sunat si eu la CECCAR Bucuresti..inca nu stiu nimic de inceperea stagiului colectiv
Asta dupa ce atunci cand ne-am inscris au spus ca "dupa 20 februarie.."au uitat insa sa mentioneze anul :D



#6 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 21 February 2006 - 12:57 PM

am fost eu personal la sediul din calea Floreasca si au spus ca stagiul colectiv se organizeza dupa ce trece examenul de aptitudini 11-12 martie



#7 andreap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:

Postat 07 March 2006 - 01:05 PM

Am primit adresa de la CECCAR....cursurile sunt in zilele de 17,18,19 martie.
Stie cineva exact unde este locatia?



#8 iulianabanu7

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 07 March 2006 - 07:50 PM

Depinde de grupa de stagiu. Pentru Bucuresti puteti sa va uitati pe www.ceccarbuc.ro si vedeti clar in ce grupa de stagiu sunteti si cand au loc cursurile pentru fiecare grupa. Locatia este pe langa facultatea de medicina veterinara (intre Eroilor si pod Hasdeu), in cadrul Institutului de Cercetare Victor Babes.



#9 iulianabanu7

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 07 March 2006 - 07:51 PM

Depinde de grupa de stagiu. Pentru Bucuresti puteti sa va uitati pe www.ceccarbuc.ro si vedeti clar in ce grupa de stagiu sunteti si cand au loc cursurile pentru fiecare grupa. Locatia este pe langa facultatea de medicina veterinara (intre Eroilor si pod Hasdeu), in cadrul Institutului de Cercetare Victor Babes.



#10 andreap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:

Postat 08 March 2006 - 11:58 AM

Stiu ca sunt in grupa 12,dar nu stiu exact pe unde este acest institut....pe partea cu facultatea veterinara zici?Ca ma gandesc sa nu caut ca nebuna :oops:



#11 dana_lutic

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 08 March 2006 - 02:41 PM

Pentru grupa a XV-a de pregatire colectiva a stagiarilor, programul este: 08.03.2006, 09.03.2006 si 10.03.2006 intre orele 16.30 - 20.30
Locul de desfasurare a pregatirii este: Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Victor Babes, situat in Splaiul Independentei, nr 99-101, sector 5, Bucuresti



#12 tora

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 10 March 2006 - 11:47 AM

LA GRUPA XI, PERIOADA 14-16 MARTIE, IN SCRISOAREA LOR E GRESITA ORA, DIN CATE AM INTELES. IN TOATE CELE 3 ZILE CURSURILE INCEP LA 16.30, SI NU LA 9.30 (14. 15 MARTIE) CUM E IN SCRISOARE. POATE SA IMI CONFIRME CINEVA? MULTUMESC



#13 bi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 12 March 2006 - 07:01 PM

buna
ai dreptate ca au anuntat prost orele,pt ca programul e sigur de la 16.30-20.30.eu sunt gr.XV si am avut sapt trecuta cursusuri la care caloianu ne-a confirmat ca o fost o eroare a lor, si orele pt toti cei care au primit ca au de la 9.30 sunt gresite,si sigur au de la 16.30 la Institul V.Babes.daca tot nu esti convinsa suna la ei la ceccar si iti vor confirma ce ne-au zis noua. :) numai bine



#14 arinabel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 13 March 2006 - 01:55 PM

tora a spus:

LA GRUPA XI, PERIOADA 14-16 MARTIE, IN SCRISOAREA LOR E GRESITA ORA, DIN CATE AM INTELES. IN TOATE CELE 3 ZILE CURSURILE INCEP LA 16.30, SI NU LA 9.30 (14. 15 MARTIE) CUM E IN SCRISOARE. POATE SA IMI CONFIRME CINEVA? MULTUMESC

eu pot sa-ti confirm acest lucru!
Si eu sunt in grupa XI, tocmai am sunat la CECCAR BUC. si mi-a spus ca, in toate cele trei zile de curs, ora de incepere este 16.30.



#15 tora

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 31 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 13 March 2006 - 04:26 PM

Multumesc!



#16 andreap

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 121 Postari:

Postat 16 March 2006 - 01:34 PM

Ptr.grupa XII,cursurile sunt 17,18,19,iar in 18 si 19(week-end) cursurile incep la 9.30.Asa mi-au spus ieri de la CECCAR
Inca ceva:chiar nu stie nimeni exact unde e acest institut?



#17 arinabel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 16 March 2006 - 02:11 PM

Anreap,

eu sunt stagiar in grupa XI, si in prima zi de curs,14.03.2006, ni s-a spus ca toate cursurile de CECCAR buc. incep la ora 16.30, inclusiv celelalte 2 grupe, respectiv, grupa XII si XIII . Ora 9.30 mentionata in scrisorile trimise a fost o greseala, ptr. care, CECCAR-ul si-a cerut scuze!
Parerea mea este sa te mai interesezi asupra orei, sa nu te duci degeaba.
Dar poate in zilele de weekend,sa inceapa la 9.30?!

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 31 July 2008 - 06:16 PM




#18 iulianabanu7

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 17 March 2006 - 01:56 PM

andreap a spus:

Inca ceva:chiar nu stie nimeni exact unde e acest institut?

Pe partea cu Facultatea de medicina veterinara/biologie intre Eroilor si Pod Hasdeu (scrie foarte clar in scrisorile primite)



#19 moni-andreea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 220 Postari:
  • Location:Bacau

Postat 18 March 2006 - 03:34 PM

Am incercat sa incarc documentele .pdf pe care le-am primit pe CD, dar sunt prea mari. Le am in briefcase pe Yahoo si le pot trimite daca imi spuneti mailurile voastre.
Durerea e inevitabila, suferinta este optionala



#20 ana maria

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 231 Postari:
  • Location:piatra neamt

Postat 18 March 2006 - 03:48 PM

Vreau si eu, te rog, pe isana977@yahoo.com






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL