Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
stop postari noutati legislative - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


stop postari noutati legislative


44 replies to this topic

#41 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2009 - 03:20 PM

Vezi postareaSeptimiu, la May 11 2009, 04:13 PM, a spus:

nu prea inteleg de ce sari asa ca ars... eu zic ca s-a explicat foarte normal de ce nu o sa mai postez noutati legislative; nu a zis nimeni ca e vina lui X sau a lui Y

dar asta ce este?
1.se pare ca pana la urma tot eu sunt de vina ca voi, utilizatori conta.ro, nu primiti ceva gratuit prin intermediul forumului... imi cer milioane de scuze

2.nu e decizia mea, conducerea forumului mi-a impus acest lucru
conta_ro



#42 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2009 - 03:23 PM

Vezi postareaSeptimiu, la May 11 2009, 04:13 PM, a spus:

nu prea inteleg de ce sari asa ca ars... ........
nu a zis nimeni ca e vina lui X sau a lui Y
nu ??

dar asta ce e a fost ??

Vezi postareaSeptimiu, la May 7 2009, 01:28 PM, a spus:

nu e decizia mea, conducerea forumului mi-a impus acest lucru :sad:
de ne-a sarit lumea in cap, mie si apoi lui Alex ...

ma rog ... ce mai conteaza ...




#43 Septimiu

    Peter Pan

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4882 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Nici unu - am o lene de ma doare !!!

Postat 11 May 2009 - 03:24 PM

1. Otilia a spus "nu Alex trebuie sa se razgandeasca, ci Septimiu" - deci eu eram de vina ca utilizatorii se plang
2. chiar asa e, nu ti-am spus eu "alex, cred ca ar trebui sa nu mai pun link catre site-ul meu"; decizia a fost a ta :sad:



#44 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2009 - 03:31 PM

Vezi postareaSeptimiu, la May 11 2009, 04:24 PM, a spus:

1. Otilia a spus "nu Alex trebuie sa se razgandeasca, ci Septimiu" - deci eu eram de vina ca utilizatorii se plang
2. chiar asa e, nu ti-am spus eu "alex, cred ca ar trebui sa nu mai pun link catre site-ul meu"; decizia a fost a ta :sad:

Deci vad ca totul se reduce la interzicerea mea de a posta link catre site-ul tau, si ca acest lucru a facut ca tu sa nu mai pui noutatile legislative.Asta inseamna ca interesul tau nu era sa ajuti lumea ci era sa vina lumea pe site-ul tau.

Redau discutia de pe mess.

alexandrupavel: te rog nu mai pune linkuri catre tine
septimiu Constantin: salutare
septimiu Constantin: incercat sa ajut lumea cu legislatie... dar, ok
alexandrupavel: cred ca vrei sa-ti cresti site-ul
alexandrupavel:
alexandrupavel: daca vrei pune textul acolo
alexandrupavel: si sunt deacord sa-ti pui si un link
alexandrupavel: dar asta e prea de tot
septimiu Constantin: cum vrei

Deci cu asta am lamurit tot si inchid si subiectul.
O zi buna.
Daca mai e ceva de spui poti sa o faci pe mess. Nu cred ca trebuie sa ne continuam discutia privata aici.
conta_ro



#45 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 May 2009 - 03:33 PM

Vlad, tu trebuia sa te razgandesti, nu Alex, asta asa e !!

repet : Alex ti-a cerut sa pui si textul pe langa link, dar tu nu ai acceptat fiindca crezi ca nu mai intra lumea la tine pe site daca pui si textul !! e fair-play ce spui, sigur ca ai avut un interes personal major, cinste tie ca il recunosti deschis !!

pana la urma, daca chiar te durea de forum, faceai ce ti-a cerut Alex si gata, dar tu iti urmaresti doar interesul propriu cu site-ul tau, nimic de reprosat aici - e dreptul tau si ti-l respectam, insa nu incerca sa ne sui lumea in cap punand problema deformat din plecare si spunand ce ai spus (texte citate si de Alex), dragule ! :smile:
asta a fost singura chestie care ne-a deranjat in toata povestea, dar nu inseamna ca nu se apreciaza mult munca ta anterioara si de aceea Alex ar fi vrut sa iti lase gratuit link-ul, pe langa text, ca semn de multumire, insa TU N-AI VRUT ! deci tu trebuia sa te razgandesti ...

uuff, Doamne, nu vreau sa ma cert cu nimeni, in special cu tine, dar modul in care ai pus problema, mai ales la inceput, a dat nastere la toata tevatura asta, iar mie mi se pare ca a fost prea mult scandal deja ... daca explicai din start intreg adevarul (nu trunchiat), atunci lumea intelegea bine de atunci si nu mai sarea nimeni la beregata nimanui (metaforic vorbind, desigur).

initial, am admis 100% ce mi-ai zis la telefon si am crezut ca Alex a luat-o razna daca iti interzice sa mai postezi modificarile, mai ales ca noi ne bazam pe ele pt. un alt proiect la care ne gandeam deja, eu-una nu intelegeam ce l-a apucat pe Alex sa se faulteze singur, bineinteles ca asta era in varianta in care eu credeam ca el stie perfect cum postezi tu aceste noutati legislative, insa ulterior s-a dovedit ca nu era astfel, Alex nu stia si nici nu existase vreo intelegere prealabila intre voi, asa cum gresit am banuit si eu si alti moderatori :bann:
se pare ca propunerea mea privind postarea formei anterioare a textului + modificarea de la tine + forma actualizata facuta de conta.ro l-a determinat sa se uite la topicele tale, altfel cred ca nu le-ar fi vazut cum erau nici pana in ziua de azi... ca sa vezi cum poate iesi la iveala cate una - pe principiul "unde dai si unde crapa".

iarta-ma daca te-am suparat, dragul meu, tu stii cat de mult te apreciez :sad: esti un tip extraordinar si mereu ai avut in mine un sustinator de baza, dar la faza asta nu ai procedat cum trebuie de la bun inceput fiindca stiai f. bine ce va urma ... ca lumea ne va sari in cap (ceea ce s-a si intamplat) ... si nu-i corect !

te-am pupat.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 11 May 2009 - 05:52 PM







Similar Topics Collapse

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL