Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
stagiu ceccar - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


stagiu ceccar


9 replies to this topic

#1 ellissa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 09 June 2009 - 05:37 PM

buna.sunt stagiara anul 1 ceccar si as vrea sa stiu ce se intampla cu lucrarile predate.le verifica cineva?poate colegii din anii 2,3 ne dau niste sfaturi.
si daca stie cineva raspunsul corect la urmatoarea intrebare
Marcati afirmatia corecta in privinta verificarilor care se fac pentru stabilirea diagnosticului resursei umane:
- daca au depus garantiile legale
- daca au studii superioare de specialitate
- daca sunt si actionari ai societatii analizate
- daca au un stil de conducere descentralizat sau centralizat
multumesc



#2 oantaNIKO

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 09 June 2009 - 06:56 PM

buna, si eu sunt tot anul I , dar din cate stiu eu este primul an in care s-au bagat aceste lucrari, deci nu cred ca cei din anul II sau III stiu mai multe.
ai cumva rezolvarile la fuziune, analiza diagnostic si la contabilitate?
daca da te rog trimite si mie ceva
multumesc frumos




#3 tsianina

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 03 August 2009 - 12:11 PM

buna,

ati fost cumva la intalnirea cu tutorele de stagiu din iulie? banuiesc ca sunteti tot la stagiu colectiv?
ma gandesc ca in acea intalnire s-au dat mai multe detalii, numai ca eu am fost in concediu si am ratat-o



#4 ANA MARIA MIHAI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 24 September 2009 - 06:52 AM

Stie cineva cand incep cursurile pentru cei care au reusit la examenul pentru expert contabil in iulie 2009?



#5 magie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 50 Postari:

Postat 13 October 2009 - 02:17 PM

Vezi postareatsianina, la Aug 3 2009, 01:11 PM, a spus:

buna,

ati fost cumva la intalnirea cu tutorele de stagiu din iulie? banuiesc ca sunteti tot la stagiu colectiv?
ma gandesc ca in acea intalnire s-au dat mai multe detalii, numai ca eu am fost in concediu si am ratat-o

Ai mai aflat ceva legat de intreabarea ta?



#6 cristianmyth

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 24 October 2009 - 06:05 PM

Salut! Este cineva din Iasi in anul I de stagiu? Ce stiti? Cand incepe stagiul la Iasi?



#7 cristina_petrescu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 24 October 2009 - 07:23 PM

Vezi postareaellissa, la Jun 9 2009, 06:37 PM, a spus:

buna.sunt stagiara anul 1 ceccar si as vrea sa stiu ce se intampla cu lucrarile predate.le verifica cineva?poate colegii din anii 2,3 ne dau niste sfaturi.
si daca stie cineva raspunsul corect la urmatoarea intrebare
Marcati afirmatia corecta in privinta verificarilor care se fac pentru stabilirea diagnosticului resursei umane:
- daca au depus garantiile legale
- daca au studii superioare de specialitate
- daca sunt si actionari ai societatii analizate
- daca au un stil de conducere descentralizat sau centralizat
multumesc

Buna!
Si eu sunt stagiara anul 1 , eu sunt din alba iulia si pe noi ne a anuntat ca trebuie sa sustinem lucrarile predate, se sustin fara nimik in fata, asa ne au anuntat profii. Nu suntem primii cei de anul trecut au fost. Din cate mi a spus o prietena care e in anul 2 e tare naspa la sustinere si se cam pica. Acum depinde de norocul fiecaruia.
Bafta tuturor!!!



#8 magda2000

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 56 Postari:

Postat 02 November 2009 - 02:39 PM

Vezi postareaANA MARIA MIHAI, la Sep 24 2009, 07:52 AM, a spus:

Stie cineva cand incep cursurile pentru cei care au reusit la examenul pentru expert contabil in iulie 2009?
Hellou, stie cineva ceva de stagiul colectiv anul 1, la Bucuresti?Cand incep cursurile, cand ne dau temele,orice inform...



#9 adina_l

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:finante, contabilitate

Postat 03 November 2009 - 11:24 AM

Vezi postareacristina_petrescu, la Oct 24 2009, 07:23 PM, a spus:

Vezi postareaellissa, la Jun 9 2009, 06:37 PM, a spus:

buna.sunt stagiara anul 1 ceccar si as vrea sa stiu ce se intampla cu lucrarile predate.le verifica cineva?poate colegii din anii 2,3 ne dau niste sfaturi.
si daca stie cineva raspunsul corect la urmatoarea intrebare
Marcati afirmatia corecta in privinta verificarilor care se fac pentru stabilirea diagnosticului resursei umane:
- daca au depus garantiile legale
- daca au studii superioare de specialitate
- daca sunt si actionari ai societatii analizate
- daca au un stil de conducere descentralizat sau centralizat
multumesc

Buna!
Si eu sunt stagiara anul 1 , eu sunt din alba iulia si pe noi ne a anuntat ca trebuie sa sustinem lucrarile predate, se sustin fara nimik in fata, asa ne au anuntat profii. Nu suntem primii cei de anul trecut au fost. Din cate mi a spus o prietena care e in anul 2 e tare naspa la sustinere si se cam pica. Acum depinde de norocul fiecaruia.
Bafta tuturor!!!
am fost saptamana trecuta la ei (pentru ca le telefon nu raspunde niciodata nimeni :pullhair: ) si au zis ca dupa 1 Noiembrie "se afiseaza pe site"



#10 sant

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 November 2009 - 04:03 PM

Vezi postareatsianina, la Aug 3 2009, 02:11 PM, a spus:

buna,

ati fost cumva la intalnirea cu tutorele de stagiu din iulie? banuiesc ca sunteti tot la stagiu colectiv?
ma gandesc ca in acea intalnire s-au dat mai multe detalii, numai ca eu am fost in concediu si am ratat-o







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL