Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen aptitudini 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


examen aptitudini 2009


155 replies to this topic

#41 magda_23

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 27 August 2009 - 04:12 PM

Exista un grup pe google: aptitudiniceccar2009.
Accesati grupul, cereti admiterea ca membru si puteti descarca de acolo tot ce va trebuie. :lostit (13):



#42 Szidonia

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 28 August 2009 - 07:31 AM

Are cineva variantele ce s-au dat in 2008 la examenul de aptitudini si rezolvarile acestora?
Va rog sa-l postati aici.
Va multumesc mult!




#43 laura817

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 69 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 August 2009 - 03:00 PM

Am cerut si eu inscrierea in grup acum cateva zile dar inca nu am primit-o. Cat de mult dureaza?



#44 Andreeahueanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 28 August 2009 - 04:10 PM

si eu m-am inscris dimineata....toata ziua mi-am urmarit mailul, sa vad confirmarea ...s ainteleg ca mai am de asteptat:(((



#45 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 28 August 2009 - 06:38 PM

Persoana care se ocupa cu administrarea grupului, este in concediu.Putintica rabdare sa revina......... :lostit (13):

Aceasta postare a fost editata de claudiaionela: 28 August 2009 - 06:38 PM




#46 alina_arhire0412

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:

Postat 31 August 2009 - 12:51 PM

astazi am primit o veste super...mi a fost acceptata cererea pentru derogare asa ca ma alatur celor care vor sustine ex de aptitudini in octombrie
nu am gasit inca bibliografia postata pe site ul ceccar
difera f mult de cea pentru acces la stagiu?



#47 Cristy74

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 31 August 2009 - 01:25 PM

Eu am intrebat la CECCAR Bucuresti si mi-a zis ca e aceeasi bibliografie ca si la acces. De la CECCAR-ul mare mi-a zis ca nu stie, sa astept 7 septembrie sa vina nu stiu cine din concediu si atunci imi spune. Si daca asteptam 7 sept. mai apucam noi sa invatam....

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 04 September 2009 - 07:27 PM




#48 danielacelesta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:LITERATURA

Postat 31 August 2009 - 01:44 PM

Pe site-ul CECCAR-CARAS gasiti tematica ptr examenul de aptitudini din octombrie.O atasez si eu aici.

Fisiere atasate


DANIELA CELESTA



#49 Cristi Mihordea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 31 August 2009 - 06:20 PM

Vezi postareaalina_arhire0412, la Aug 31 2009, 01:51 PM, a spus:

astazi am primit o veste super...mi a fost acceptata cererea pentru derogare asa ca ma alatur celor care vor sustine ex de aptitudini in octombrie
nu am gasit inca bibliografia postata pe site ul ceccar
difera f mult de cea pentru acces la stagiu?

cand ai depus cererea?



#50 magda_23

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 100 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 01 September 2009 - 07:44 AM

si unde?



#51 IONUT G.

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 September 2009 - 08:03 AM

Am o mare rugaminte la voi. Eu nu am reusit sa intru in grupul google. Poate cineva sa-mi trimita si mie materialele pentru aptitudini 2009 pe mail, g_ionut_05@yahoo.com

Multumesc mult,

Raman dator



#52 katy39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 01 September 2009 - 08:20 AM

Eu am primit confirmarea, deci trebuie sa mai ai putina rabdare. Materialele postate sunt multe , dar poti intra pe grup de "examenceccar2009" parola "contabil"

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 04 September 2009 - 07:27 PM




#53 laura2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 01 September 2009 - 01:26 PM

Vezi postareaSzidonia, la Aug 7 2009, 08:54 AM, a spus:

Intra pe gmail.com user: aptitudini2009, parola: forumconta, si acolo vei gasi material de studiu
pentru examenul de aptitudini.
Spor la invatat!

Am incercat sa intru si nu am reusit???????
S-a schimbat ceva?



#54 Cristi Mihordea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 01 September 2009 - 06:05 PM

Vezi postareakaty39, la Sep 1 2009, 09:20 AM, a spus:

Vezi postareaIONUT G., la Sep 1 2009, 09:03 AM, a spus:

Am o mare rugaminte la voi. Eu nu am reusit sa intru in grupul google. Poate cineva sa-mi trimita si mie materialele pentru aptitudini 2009 pe mail, g_ionut_05@yahoo.com

Multumesc mult,

Raman dator

Eu am primit confirmarea, deci trebuie sa mai ai putina rabdare. Materialele postate sunt multe , dar poti intra pe grup de "examenceccar2009" parola "contabil"

si unde sunt materialele?



#55 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 01 September 2009 - 07:14 PM

Unde scrie " files", in prezent sunt 80.Da click pe view all, sa poti selecta ce te intereseaza.



#56 Dana acc

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 01 September 2009 - 11:13 PM

Vezi postareaclaudiaionela, la Sep 1 2009, 08:14 PM, a spus:

Unde scrie " files", in prezent sunt 80.Da click pe view all, sa poti selecta ce te intereseaza.

hello..... cine are subiectele pt. sesiunea din octombrie va rog sa-mi trimiteti pe adresa dana_eftimie@yahoo.com

merci



#57 yoooana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 03 September 2009 - 08:43 PM

Vezi postareaiulia constantin, la Jul 29 2009, 10:21 AM, a spus:

Ce stiti despre examenul de aptitudini din octombrie? A aparut bibliografia? Chiar va fi un examen scris de 6 ore? Daca a mai dat cineva poate ne da si noua amanunte. Cat e taxa de inscriere la examen?


Deoarece incerc sa ma alatur grupului si nu reusesc, am creat o noua adresa de gmail : examenaptitudini2009@gmail.com , parola : expertceccar. Propun sa atasam aici toate documentele pe care le avem legate de examenul ceccar.



#58 DENISA GRIGORITA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 641 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI
  • Interests:INFORMARE

Postat 03 September 2009 - 09:25 PM

Dana acc, in caz ca le primesti sa ne anunti si pe noi. ;))
Exista carte de teste 2009?
Incerc sa incarc ceva pe adresa de mai sus si va rog si pe voi sa ,,bagati lemne in soba".
Cica nu trebuie sa faci cerere de derogare daca esti CASM activ, e adevarat? Eu sunt cam pe alaturi pt. ca nu sunt convinsa inca daca dau sau nu in oct.
%%%




***



#59 katy39

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 03 September 2009 - 09:41 PM

Vezi postareaCristi Mihordea, la Sep 1 2009, 07:05 PM, a spus:

Vezi postareakaty39, la Sep 1 2009, 09:20 AM, a spus:

Vezi postareaIONUT G., la Sep 1 2009, 09:03 AM, a spus:

Am o mare rugaminte la voi. Eu nu am reusit sa intru in grupul google. Poate cineva sa-mi trimita si mie materialele pentru aptitudini 2009 pe mail, g_ionut_05@yahoo.com

Multumesc mult,

Raman dator

Eu am primit confirmarea, deci trebuie sa mai ai putina rabdare. Materialele postate sunt multe , dar poti intra pe grup de "examenceccar2009" parola "contabil"

si unde sunt materialele?
sunt postate acolo, chiar azi am descarcat cateva
intra pe gmail : examenceccar2009 cu parola "contabil"
si de acolo poti accesa "grupuri" si il vei gasi in partea dreapta , iti permite sa intri pe el
daca nu reusesti, lasa-mi mesaj de "katy_mohonea@yahoo.com, si iti voi trimite maine ce am descarcat



#60 yoooana

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 04 September 2009 - 07:03 PM

Se pare ca adresa a fost blocata pentru 24 de ore , datorita "activitatilor suspecte"

Am primit acest mesaj:

Lockouts are often caused when abnormal or excessive usage with POP access is detected in a very short period of time. This is often caused by users frequently downloading their entire accounts to a mail client or using third-party software that automatically logs in to their account and is not supported by Google.

Please note that these lockouts are temporary, and you will be able to access your account again within 24 hours.


Va rog, inainte sa atasati documente sa verificati daca ele exista deja pe adresa respectiva. De exemplu la CARTI CECCAR exista deja volumul 2 si 3 de la studii de caz precum si cartea de doctrina. Altfel blocam iar contul si ne facem noua probleme. Pupici si hai sa "bagam lemne in foc" :lostit (13):






Similar Topics Collapse

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL