Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cerere monografie activitate hotel - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


- - - - -

Cerere monografie activitate hotel

98 replies to this topic

#41 aydynyay

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 62 Postari:
  • Location:craiova

Postat 02 May 2008 - 05:28 PM

Vezi postareaadriana1973, la May 2 2008, 11:25 AM, a spus:

Vezi postareaTheodora40b, la Apr 21 2008, 11:13 PM, a spus:

Eu nu am primit monografia :thumbup:


Daca cineva are aceasta monografie, va rog frumos si la adresa: adriana_proiect@rdslink.ro

Multumesc !!!!
vreau si eu din suflet va rog aceasta monografie...lucrez la un hotel si sunt la inceput de drum..multumesc anticipat si adresa de mail este:adina_nastaselu@yahoo.com



#42 daiar

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 02 May 2008 - 05:32 PM

Vezi postareairina.tite, la Jan 10 2008, 10:24 PM, a spus:

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 11:46 AM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :thumbup:
As dori si eu daca se poate monografia. Adresa de mail:irinatite@yahoo.com
Multumesc anticipat. :smile:
sal nu ma ajutati si pe mine cu o monografie contabila la snc despre relatiile comerciale intre furnizori si clienti.Va multumesc!Adresa de mail io_ana85@yahoo.com




#43 crisflor

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 53 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Suceava

Postat 21 May 2008 - 06:03 PM

Legolas, te rog frumos sa-mi trimiti si mie monografia la adresa crisflor_sv@yahoo.com. Multumesc frumos!
In alta ordine de idei, are cineva vreo parere despre contabilitatea inchirierii cu ora a unui teren de sport (fotbal, tenis)? Multumesc de asemenea...



#44 iepuras_dragalas

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 22 May 2008 - 12:06 PM

Va rog as fi si eu foarte interesata de monografia pentru hotel. Adresa mea este anymaryi@yahoo.com
Multumesc frumos



#45 (anisoara bobi)

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 73 Postari:

Postat 23 May 2008 - 08:53 AM

sunt si eu interesata de o asemenea monigrafie, anisoaratunaru@yahoo.com; multumesc frumos



#46 drutzi

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 09 June 2008 - 12:28 PM

[size="4"]Mi-ar fi de mare ajutor monografia contabila pentru activitatea hoteliera. Adresa mea de mail este : andrea.epure@yahoo.com
Multumesc anticipat![/size]



#47 diditza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 16 June 2008 - 09:59 AM

Vezi postareaamitroi, la Dec 10 2007, 12:54 PM, a spus:

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :thumbup:


Si mie mi-ar fi utila o monografie de hotel.
Adresa mea este amitroi@yahoo.com.
Multumesc mult!



As dori si eu o monografie de hotel... multumesc!
gabi2ela@yahoo.com



#48 frunzaelena2004

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 25 June 2008 - 10:39 AM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 11:46 AM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :thumbup:


AS DORI SI EU MONOGRAFIA PT HOTEL, POATE DE LA CINEVA CARE A PRIMIT-O DEJA?ADRESA MEA DE MAIL ESTE FRUNZAELENA2004@YAHOO.COM
MULTUMESC FRUMOS



#49 daniela.c

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 June 2008 - 04:30 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :frusty:
trim si mie te rog monografia pe daniela8651@yahoo.com
ms!!!



#50 venedictd

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:botosani

Postat 29 June 2008 - 08:23 AM

Vezi postareafrunzaelena2004, la Jun 25 2008, 11:39 AM, a spus:

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 11:46 AM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :frusty:


AS DORI SI EU MONOGRAFIA PT HOTEL.ADRESA MEA DE MAIL ESTE venedictd@clicknet.ro
MULTUMESC FRUMOS

venedictd



#51 ramo2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 38 Postari:
  • Gender:Female

Postat 07 July 2008 - 01:59 PM

buna ziua, monografia pt hotel este la fel cu cea pt o pensiune, daca da va rog sa-mi trimiteti si la mine
daca nu as dori sa stiu la pensiune.
va rog,
multumesc anticipat
adresa mea marian_ramo2004@yahoo.com
:frusty: :thumbup: :frusty:



#52 Victoriea Zamfirescu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 July 2008 - 01:03 AM

Daca va rog as dori si eu aceasta monografie pe adresa days_somedays@yahoo.com.

Multumesc mult de tot.



#53 marinicaaa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:

Postat 06 August 2008 - 10:58 PM

Va rog si eu o monografie la adresa carmen_pet21@yahoo.com.

Multumesc frumos



#54 oaky11

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 22 August 2008 - 08:36 PM

As dori si eu o monografie de hotel... multumesc!
oakvilleoc@yahoo.com



#55 iulia51

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Location:BAIA MARE

Postat 25 August 2008 - 06:05 AM

buna dimineta!!daca se poate sa-mi trimiteti si mie o monografie la hotel sau pensiune pe adresa lia_lia390@yahoo.com..Multumesc anticipat..Astept!!!!
CU GINDURI BUNE !



#56 MI_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 02 September 2008 - 04:33 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :thumbup:


Te-as ruga si eu daca imi poti trimite acesta monografie. focus_efm@yahoo.com

Sau daca iti e mai usor, ca sa nu te mai deranjam, sa o postezi (atasezi) pe acest topic.

Multumesc anticipat.



#57 MI_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 02 September 2008 - 04:40 PM

Vezi postareaflorinvisan, la May 23 2008, 10:10 AM, a spus:

Am si eu mare nevoie de o monografie pentru hotel. Adresa mea de email este contabilitate@dinamicagrup.ro . postez si eu imediat un raport de gestiune pentru baruri


Nu ne poti spune si noua semnificatia abrevrierilor?

Multumesc mult



#58 ankto

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:Sibiu

Postat 24 September 2008 - 08:17 AM

Vezi postareaLegolas, la Apr 17 2008, 11:39 AM, a spus:

Scuze pentru intarziere :thumbup: . Astazi am trimis la toata lumea materialul. Il putem dezbate daca doriti . Chiar sunt interesat de sugestiile voastre.

imi poti trimite si mie monografia?
adresa mea de e-mail este antoelbal@yahoo.com

multumesc frumos!



#59 nutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 30 September 2008 - 10:22 AM

As dori si eu o monografie hotel la adresa elena_agavriloaiei@yahoo.com
Multumesc mult



#60 nutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 October 2008 - 03:32 PM

Vezi postareaLegolas, la Dec 10 2007, 12:46 PM, a spus:

Pot sa te ajut cu o monografie la hotel , dar este ceva mai complex(raport de gestiune, realizari hotel, realizari restaurant incasate de hotel, postari in avans, nota in cont, mic dejun constituit consumat, tichete valorice, mic dejun in tarif, mic dejun separat). Pune o adresa de mail si te ajut cu un material. :thumbup:

as dori si eu o monografie hotel la elena_agavriloaiei@yahoo.com
multumesc mult!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL