Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen octombrie 2009 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 7

Salt la continut


- - - - -

Examen octombrie 2009

138 replies to this topic

#121 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 17 October 2009 - 08:21 PM

Mai este cineva care a obtinut 30 sau 31 de puncte si care vrea sa faca contestatie?



#122 veronyp

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 18 October 2009 - 09:35 AM

da, eu am facut 30 ,ma gandesc sa fac contestatie ,una din grile e cea cu institutia bancara care acorda credite, dar nu se specifica unde e stabilita, in Romania sau UE

Aceasta postare a fost editata de veronyp: 18 October 2009 - 09:37 AM




#123 mihaela.ela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 62 Postari:

Postat 18 October 2009 - 10:04 AM

Felicitari celor care au luat examenul! Celor care au picat cu 30 si 31 de grile rezolvate le sugerez sa depuna contestatie. Sunt sanse destul de mari ca sa fie admise daca sunt bine argumentate.

Cine poate sa spuna cum a fost examenul? Au promovat multi? Care a fost gradul de dificultate? Ce subiecte s-au dat?



#124 cristi66180

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 19 October 2009 - 09:25 AM

Stie cineva in cat timp se pot depune contestatiile pentru examenul din 17 octombrie ? Multumesc



#125 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 19 October 2009 - 09:30 AM

Vezi postareacristi66180, la Oct 19 2009, 08:25 AM, a spus:

Stie cineva in cat timp se pot depune contestatiile pentru examenul din 17 octombrie ? Multumesc


Astazi si maine se depun contestatii. Ei spun ca in termen de 48 ore lucratoare. Eu as vrea sa depun contestatie insa astept sa posteze grilele si raspunsurile.



#126 cristi66180

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 19 October 2009 - 10:36 AM

Vezi postareacruceruniki, la Oct 19 2009, 10:30 AM, a spus:

Vezi postareacristi66180, la Oct 19 2009, 08:25 AM, a spus:

Stie cineva in cat timp se pot depune contestatiile pentru examenul din 17 octombrie ? Multumesc


Astazi si maine se depun contestatii. Ei spun ca in termen de 48 ore lucratoare. Eu as vrea sa depun contestatie insa astept sa posteze grilele si raspunsurile.

multumesc as vrea sa vorbim pe private pt ca si eu vreau sa depun contestatie am 30 de raspunsuri. e-mail-ul meu este cristi66180@yahoo.com.



#127 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 19 October 2009 - 11:03 AM

Felicitari celor care au luat!
Si eu am picat, cu 27 :frusty: ?.in pofida faptului ca am gresit la niste chestiuni banale ( accize, taxe vamale, cod de procedura fiscala), nu imi pare rau ca am participat. Sper ca la urmatorul examen sa am mai mult noroc, pt ca asa cum spunea Raisa, oricat de pregatit ai fi, conteaza si norocul foarte mult.
Bafta pt cei care vor depune contestatii! :pullhair:
Deocamdata pe site, au fost postate chestionarele si grilele, probabil rezultatele mai dureaza...

Aceasta postare a fost editata de marra_2000: 19 October 2009 - 11:04 AM




#128 mihaela.ela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 62 Postari:

Postat 19 October 2009 - 11:06 AM

Am vazut pe site-ul CCF subiectele date la examenul din 17.10."09. M-am asteptat sa fie mai dificile. Cred ca vor fi foarte multi promovati la acest examen.
Felicitari celor care au reusit!



#129 monica_m_mm

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 19 October 2009 - 11:22 AM

da ..si eu a, picat cu 31, vreau si eu sa depun contestatie
aveti careva un model frumos, care a fost si admis? :pullhair:
la ce intrebari depuneti?



#130 cristi66180

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 19 October 2009 - 11:28 AM

ma poate ajuta cineva cu un model de contestatie, as ramane recunoscator. multumesc anticipat. e-mail cristi66180@yahoo.com



#131 doiny

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 Postari:

Postat 19 October 2009 - 06:12 PM

Va vine sa credeti... sunt vre-o 10 candidati care au luat ....10. Bravo lor.



#132 cristi66180

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 October 2009 - 08:45 AM

Pentru cei care au depus contestatie sau intentioneaza ati gasit pana acum intrebari incomplete sau care ar putea avea raspunsuri gresite?



#133 getailie

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 October 2009 - 09:03 AM

Vezi postareaveronyp, la Oct 18 2009, 10:35 AM, a spus:

da, eu am facut 30 ,ma gandesc sa fac contestatie ,una din grile e cea cu institutia bancara care acorda credite, dar nu se specifica unde e stabilita, in Romania sau UE

eu am trimis contestatie ieri - exact pe grila asta cu banca la care intradevar nu se intelege unde este stabilita.
am avut 31 grile



#134 florina baicu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 22 October 2009 - 03:17 PM

ce se mai aude de contestatii? s-au dat ceva rezultate? va tin pumnii!!!



#135 veronyp

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 27 October 2009 - 08:21 AM

Vezi postareaflorina baicu, la Oct 22 2009, 04:17 PM, a spus:

ce se mai aude de contestatii? s-au dat ceva rezultate? va tin pumnii!!!
Azi se implinesc cele 5 zile , termenul de solutionare a contestatiilor !



#136 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 28 October 2009 - 09:43 PM

Vezi postareaveronyp, la Oct 27 2009, 06:21 AM, a spus:

Vezi postareaflorina baicu, la Oct 22 2009, 04:17 PM, a spus:

ce se mai aude de contestatii? s-au dat ceva rezultate? va tin pumnii!!!
Azi se implinesc cele 5 zile , termenul de solutionare a contestatiilor !


S-au afisat raspunsurile la contestatii - 9 admisi din 27, banuiesc ca cei 9 fericiti au avut 31 de grile corecte. Eu am avut 30 si mi-au respins contestatia.



#137 florinmladin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Male

Postat 29 October 2009 - 04:02 PM

Nicoleta,

Nu abandona, eu am cazut de 2 ori la o intrebare pana sa fiu "fericit". Daca pana acum am facut contestatii la nervi, mai mult divagand, acum am stat si am gasit 3 intrebari unde lucrurile puteau fi vazute si altfel decat au gandit cei care au conceput chestionarele si am avut castig de cauza, in caz contrar ar fi fost a 3-a oara cu 31 de raspunsuri corecte.
Don't worry! Just panic!



#138 cruceruniki

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 123 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 30 October 2009 - 10:01 AM

Vezi postareaflorinmladin, la Oct 29 2009, 02:02 PM, a spus:

Nicoleta,

Nu abandona, eu am cazut de 2 ori la o intrebare pana sa fiu "fericit". Daca pana acum am facut contestatii la nervi, mai mult divagand, acum am stat si am gasit 3 intrebari unde lucrurile puteau fi vazute si altfel decat au gandit cei care au conceput chestionarele si am avut castig de cauza, in caz contrar ar fi fost a 3-a oara cu 31 de raspunsuri corecte.


Buna,

Ne poti trimite si noua contestatia ta ca sa stim pe viitor (atunci cand va fi cazul) cum sa formulam astfel incat sa-i sensibilizam pe domnii din Comisia de rezolvare a contestatiilor?

Multumesc.



#139 florinmladin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Male

Postat 30 October 2009 - 10:23 AM

NIcioleta.
Nu stiu daca am salvat-o, o s-o caut, dar nu o s-o postez...pentru ca mai mult ar incurca , fiecare a vazut intr-un anumit fel o problema, eu am contestat 3 chestiuni, nu stiu daca la toate comisia a fost de acord cu ele si nu as vrea sa induc in eroare, dar si acum si pe viitor - pentru ca o sa mai tin legatura cu acest topic cel putin pana dupa urmatorul examen, va ajut cu placere daca mai este cazul si o sa fiu solicitat ( email : mladin.florin@yahoo.com sau florin.mladin@upcnet.ro ), in identificarea problemelor neclare si in formularea unei contestatii. Pentru mai multe clarificari daca esti interesata, ne auzim pe email, unde sa nu te superi daca nu raspund imediat, dar cel tarziu a doua zi ai raspunsul, asta datorita programului meu.
Don't worry! Just panic!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL