Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
fisa post - CERERI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


fisa post - CERERI

69 replies to this topic

#1 bmihai

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 14 January 2009 - 09:38 AM

vreau si eu o fisa de post pt un gestionar la o Primarie . ms mult



#2 tinahutanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 14 January 2009 - 12:36 PM

Buna ziua,
Poate cineva sa ma ajute si pe mine? am nevoie de doua modele de fisa de post: director administrativ si director regional.
multumesc mult.




#3 cmarika

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 15 January 2009 - 03:55 PM

Ma poate ajuta cineva cu fisa de post pentru: arhitect, inginer proiectant si tehnician proiectant?



#4 mihaielutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 15 January 2009 - 09:34 PM

Ma poate ajuta cineva cu o fisa a postului pt imprimator serigraf, am control pe 20 ianuarie si nu gasesc nicaieri aceasta fisa.Va rog cine ma poate ajuta cu fisa la adresa contabilitateprintcolor@yahoo.it.Multumesc celor de pe forum!



#5 mihaielutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 15 January 2009 - 09:39 PM

Va rog mult de tot, cine are sa-mi trimita la contabilitateprintcolor@yahoo.it o fisa a postului pt imprimator serigraf, nu gasesc nicaieri si am mare nevoie.Merci mult!



#6 rolena

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 20 January 2009 - 09:54 AM

Buna ziua,
Va rog, am nevoie de fisa postului ANALIST PROGRAMATOR.
Multumesc !



#7 doina_bv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 January 2009 - 01:46 PM

Va multumesc tuturor pentru toate informatiile pe care le-am gasit pe acest forum.



#8 katinca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 250 Postari:
  • Gender:Female

Postat 20 January 2009 - 07:12 PM

gasesti un model aici:

http://www.conta.ro/forum/index.php?showto...16080&st=80



#9 BogdanJuverdeanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 22 January 2009 - 03:04 PM

As dori si eu fisa postului pentru inginer agronom si sef ferma agricola. Mail: zbubu_26@yahoo.com
Multumesc!



#10 andea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 27 January 2009 - 08:07 PM

buna! ma puteti ajuta si pe mine cu fisa postului pentru sef laborator cofetarie-patiserie? va roog :frusty:



#11 doina_bv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 29 January 2009 - 12:01 PM

servus!

AJUTOR!
AM SI EU NEVOIE DE FISELE DE POST PENTRU TEHNICIAN INTRETINERE SI MONTAJ ASCENSOARE SI PENTRU TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE.MA PUTETI CONTACTA PE ACEASTA ADRESA DE MAIL: maria_e85@yahoo.com



#12 MARI

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 90 Postari:

Postat 05 February 2009 - 09:46 PM

are cineva model de fisa postului de ACTUAR la Comisia de Supraveghere a Asigurarilor?



#13 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 06 February 2009 - 09:52 AM

poate te ajuta caracteristicile astea.

Cine sunt si cu ce se ocupa? Actuarul este persoana care calculeaza si analizeaza relatia dintre prima de asigurare colectata si beneficiile platite în special cu privire la asigurarile de viata si pensii.


Care sunt îndatoririle postului? Obligatiile includ: sa emita metodologii de calculare a politelor de asigurare si a rezervelor. Sa monitorizeze si sa evalueze eficienta politelor de asigurare (astfel ca societatea de asigurari sa nu plateasca detinatorilor de polite de asigurare mai mult decât colecteaza prin prime). Sa pregateasca materialele justificative pentru planurile financiare ale companiei de asigurari.


Unde se desfasoara activitatea si în ce conditii? În birourile dintr-o companie de asigurari.


Ce instrumente / echipamente folosesc? Tehnologia computerizata si alte echipamente de birou.


De ce aveti nevoie pentru a reusi? Sa aveti studii superioare, o judecata buna, o maniera sistematica de lucru, sa cunoasteti bine matematica si sa puteti lucra cu calcule matematice rapid.

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 06 February 2009 - 09:53 AM




#14 tinahutanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 13 February 2009 - 12:09 PM

Buna ziua,

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu fisa postului de Director Administrativ si Director regional, regulament de ordine interioara - dc nu cer prea mult?! Multumesc frumos. :biggrin:



#15 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 13 February 2009 - 02:44 PM

sa stii ca nu e nevoie sa postezi de mai multe ori, in diferite locuri, aceesi intrebare. regulamentul este destul de clar. probabil inca nu s-a gasit nimeni care sa detina astfel de fise a postului. eu am doar cateva randuri, pentru director administrativ, care poate te ajuta la intocmirea fisei.

Directorul administrativ planifica, conduce si coordoneaza serviciile administrative ale organizatiei, cum ar fi inregistrarea, colectarea si arhivarea informatiilor, distribuirea postei, operatorii de telefonie si receptionistii etc. Poate superviza planificarea amplasamentelor si activitatile de intretinere si curatenie, custodia, paza si protectia, protocol.

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 13 February 2009 - 02:45 PM




#16 tinahutanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 16 February 2009 - 12:03 PM

Vezi postareaMIKY2010, la Feb 13 2009, 03:44 PM, a spus:

sa stii ca nu e nevoie sa postezi de mai multe ori, in diferite locuri, aceesi intrebare. regulamentul este destul de clar. probabil inca nu s-a gasit nimeni care sa detina astfel de fise a postului. eu am doar cateva randuri, pentru director administrativ, care poate te ajuta la intocmirea fisei.

Directorul administrativ planifica, conduce si coordoneaza serviciile administrative ale organizatiei, cum ar fi inregistrarea, colectarea si arhivarea informatiilor, distribuirea postei, operatorii de telefonie si receptionistii etc. Poate superviza planificarea amplasamentelor si activitatile de intretinere si curatenie, custodia, paza si protectia, protocol.

sarut-manica mult, nu am vrut sa par insistenta, dar am crezut ca nu am postat mesajul unde trebuie si deaceea m-am repetat, inca odata multumesc frumos. :biggrin:



#17 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 23 February 2009 - 09:00 AM

aceasta cerere a fost trimisa de andreagege prin functia raporteaza unui moderator.


Mesajul Raportului:

va rog frumos ma puteti ajuta si pe mn cu o fisa a postului pt mijloace fixe? va las aici adresa mea de mail scumpik_deea01@yahoo.com.va multumesc
------------------------------------------------

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 23 February 2009 - 09:01 AM




#18 katinca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 250 Postari:
  • Gender:Female

Postat 23 February 2009 - 05:39 PM

Scuze ca nu am postat la modele , mi-am dat seama tarziu dupa ce trimisem deja mesajul. :frusty:



#19 MIKY2010

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 Postari:
  • Gender:Female

Postat 23 February 2009 - 06:03 PM

le-am mutat eu la fisa postului-MODELE. :frusty:



#20 GSimona

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 02 March 2009 - 04:26 PM

Buna ziua,
ma poate ajuta cineva cu o fisa postului pentru Operator Comercial: COD COR 413314?
Multumesc frumos!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL