Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
crestere salariala in concediu de sanatate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


crestere salariala in concediu de sanatate

4 replies to this topic

#1 psycho.ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:

Postat 16 January 2010 - 12:34 PM

Puteti sa-mi spune-ti va rog care este articolul care prevede ca se poate efectua crestere salariata in timp ce persoana respectiva se afla in concediu de sanatate.

Cei de la firma respectiva insista ca persoana respectiva trebuie sa intrerupa concediu de sanatate si revina la munca ...pentru o saptamana ceea ce mi se pare stupid.

Am intrebat in 2 locuri si mi s-a zis ca se poate creste salariul cat este in concediu de sanatate.



#2 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 16 January 2010 - 09:00 PM

concediu de sanatate?




#3 psycho.ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:

Postat 18 January 2010 - 04:35 PM

Scuza-ma, concediu medical dar ideea sunt sigur ca ai inteles-o, ai un raspuns ?

Aceasta postare a fost editata de MIKY2010: 19 January 2010 - 10:50 AM




#4 maria viorica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 147 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:medias
  • Interests:literatura, jocuri PC

Postat 19 January 2010 - 09:29 AM

nu se intrerupe concediul medical pt. a se opera o crestere salariala!
salariul se modifica prin decizia administratorului sau al conducatorului institutiei; majorarea opereaza cu data deciziei sau cu data prevazuta in decizie pt. aceasta modificare.



#5 psycho.ro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:

Postat 19 January 2010 - 12:55 PM

multumesc frumos pentru raspuns. m-ar interesa si articolul sa pot sa ma duc la ei "cu legea in mana".

Multumesc mult inca odata.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL