Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cat dureaza afisarea unui topic nou? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


cat dureaza afisarea unui topic nou?


25 replies to this topic

#21 qonta2010

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 23 January 2012 - 05:47 PM

Buna ziua,

Poate sa imi explice si mie cineva ce trebuie sa fac pentru a putea deschide un now topic , pentru ca butonul este gri pt mine

Multumesc



#22 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 January 2012 - 10:04 PM

alegi capitolul la care vrei sa postezi (de ex. "diverse probleme contabile" sau "ONG" sau ... whatever) si dai click pe butonul numit "deschide topic nou" pe care il ai in dreapta ecranului, deasupra listei cu topice.
intri in fereastra care ti se deschide, dai un titlu cat mai sugestiv acelui topic, scrii mesajul si apoi dai click pe butonul "posteaza topic nou" - aflat la baza ferestrei in care ai scris mesajul.

f simplu, nu-i asa ?? :smile:




#23 AlideR91

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 21 November 2013 - 02:12 PM

Buna ziua
Am creat ieri, 20 noiembrie, un topic numit "Proiect cercetare" in sectiunea studenti in contabilitate, Master. Ieri cand m-am uitat era vizibil, iar azi nu l-am mai gasit printre topicuri. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat?
Va multumesc



#24 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 November 2013 - 03:50 PM

mesajul tau a fost sters pt. incalcarea regulamentului !
daca ai fi citit regulamentul, ai fi stiut ca nu ai voie sa folosesti comunitatea conta.ro pt. proiecte strict personale, fara o autorizare prealabila primita din partea administratiei acestui portal ! :sad:

jur ca nu va inteleg, pe cei nou-veniti, de ce nu vreti sa cititi regulamentul cand va inregistrati pe forum !! si daca tot nu il cititi la inregistrare, macar s-o faceti atunci cand apar "incidente" sau ceva nu va e clar in functionarea forumului ... ca poate asa va lamuriti imediat ...

extrase din regulament :

De asemenea, nu este permisa solicitarea/ folosirea comunitatii conta.ro in scopuri exclusive, cum ar fi participarea membrilor la chestionare pt. lucrari private, studii si proiecte strict personale, etc ... In cazul in care doriti o astfel de colaborare, va rugam sa contactati administratia acestui site la adresa info@conta.ro sau publicitate@conta.ro !
.....................
Mesajele care nu respecta prezentul regulament vor fi editate sau sterse, in functie de gravitatea abaterii.
Orice membru care incalca regulamentul pentru prima oara va primi avertisment public, daca abaterea sa nu este grava.
Nerespectarea vadita a avertizarilor primite din partea administratorului sau a moderatorilor acestui forum poate duce la suspendarea dreptului de a posta, blocarea contului si/sau a accesului integral la forum.



#25 AlideR91

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 23 November 2013 - 06:44 PM

Imi pare rau chiar nu am stiut. Ar fi trebuit sa citesc regulamentul dar l-am citit doar dupa ce am trimis postarea de mai sus. Am inteles acum care a fost greseala mea. Deci sa inteleg ca nu mai am cum sa primesc opinii referitoare la proiectul respectiv nu? As avea foarte mare nevoie si nu stiu cum sa procedez. Multumesc



#26 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 November 2013 - 03:22 PM

pai, am spus, deja ...

Vezi postareaOtilia Alupei, la 23 November 2013 - 03:50 PM, a spus:

In cazul in care doriti o astfel de colaborare, va rugam sa contactati administratia acestui site la adresa info@conta.ro sau publicitate@conta.ro !







Similar Topics Collapse

6 useri citesc topicul

0 membri, 6 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL