Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Asociatie de Dezvoltare Intercomunitara - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Asociatie de Dezvoltare Intercomunitara

5 replies to this topic

#1 moto_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:buzau

Postat 15 February 2010 - 02:34 PM

Buna ziua,
Va retin atentia cu o problema pe care o dezbat de mult cu jurista nostra:
Suntem o asociatie de dezvoltare intercomunitara, este de utilitate publica prin efectul legii si nu prin Ord. 26/2000 si nu stiu daca trebuie sa depun extrasul situatiilor financiare le Registrul Nat. al Asociatiilor si sa il ublic in Monitorul Oficial, partea a IV.
As mai zabovi sa va intreb daca stiti cumva ca aceasta asociatie sa fie identificata ca autoritate contractanta?
Va multumesc anticipat pentru orice raspuns.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 22 August 2010 - 02:36 PM




#2 ioanalex

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 22 February 2010 - 12:01 PM

Si noi suntem o asociatie de dezvoltare intercomunitara.
cu privire la incadrarea asociatiei ca autoritate contractanta, nu este specificat in contractul de asociere?
daca nu te deranjeaza ai putea sa ne dai o adresa de mail pentru a putea lua legatura mai usor?
Intampinam si noi o serie de probleme si poate ar fi mai usor daca am discuta.
numai bine iti doresc




#3 moto_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:buzau

Postat 22 February 2010 - 02:29 PM

Vezi postareaioanalex, la Feb 22 2010, 12:01 PM, a spus:

Si noi suntem o asociatie de dezvoltare intercomunitara.
cu privire la incadrarea asociatiei ca autoritate contractanta, nu este specificat in contractul de asociere?
daca nu te deranjeaza ai putea sa ne dai o adresa de mail pentru a putea lua legatura mai usor?
Intampinam si noi o serie de probleme si poate ar fi mai usor daca am discuta.
numai bine iti doresc



Adresa este mihaela.motoroiu@adibuzau.ro, mi-ar prinde bine sa schimb cateva vorbe despre ADI, ca nu prea stie nimeni cu ce se mananca.
Astept sa vorbim.



#4 moto_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:buzau

Postat 19 April 2010 - 09:11 AM

Buna ziua,
Sunt angajata la o Asociatie de Dezvoltare Intercomunitara, care este de utilitate publica fiind infiintata prin efectul legii 215/2006; intrebarea era daca se depune extrasul situatiilor financiare la Registrul National al Asociatiilor si se publica in Monitorul Oficial.
P.S.: stiu ca a trecut termenul, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Multumesc anticipat pentru raspuns.



#5 moto_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:buzau

Postat 19 April 2010 - 09:13 AM

Buna ziua,
Sunt angajata la o Asociatie de Dezvoltare Intercomunitara, care este de utilitate publica fiind infiintata prin efectul legii 215/2006; intrebarea era daca se depune extrasul situatiilor financiare la Registrul National al Asociatiilor si se publica in Monitorul Oficial.
P.S.: stiu ca a trecut termenul, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Multumesc anticipat pentru raspuns.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 22 August 2010 - 02:24 PM




#6 John2008

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 105 Postari:
  • Gender:Male

Postat 28 April 2010 - 10:48 AM

Da, se depune. Termneul era 30 martie. S-a mai discutat si aici http://conta.money.r...showtopic=39006






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL