Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Este obligatorie sa se angajeze oameni la punctele de lucru in cadrul Jocurilor de noroc? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Este obligatorie sa se angajeze oameni la punctele de lucru in cadrul Jocurilor de noroc?


1 reply to this topic

#1 Snake82

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 16 March 2010 - 05:18 PM

Buna ziua,
Este prima data cand scriu, si poate nu ma exprim corect, dar as avea nevoie de un pic de ajutor, daca stie cineva.
Am o societate de jocuri de noroc cu mai multe puncte de lucru deschise in toata tara. Cu legea cea noua nu stiu exact, daca trebuie sa am la fiecare punct de lucru un angajat? Sau zonal un angajat? Stie cineva acest lucru? Si daca angajez pe cineva cu un program de 1-2 ore/zi fara sa primeasca salar, ce cheltuieli include in cadrul firmei? Daca se pot face aceste lucruri, bineinteles. Multumesc anticipat de ajutor.



#2 DRAGOS NEGOITESCU

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 999 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 16 March 2010 - 05:59 PM

Daca la respectivul punct de lucru se presteaza un serviciu ("jocuri de noroc") inseamna ca trebuie sa existe cineva care sa le presteze efectiv; deci logic ar fi sa ai cel putin un angajat pe fiecare punct de lucru.

Dragos






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL