Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
calcularea procentajului in excel - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

calcularea procentajului in excel

2 replies to this topic

#1 geolik

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 24 May 2010 - 06:41 PM

buna ziua, am si eu o problemuta! Ma poate ajuta cineva?

Statul de plata pentru luna curenta este editat in cadrul unei foi de lucru Excel. Numarul
salariatilor este 120. Ati primit drept sarcina sa mariti suma cuvenita fiecaruia cu 4 %. Ce
facilitate oferita de mediul Excel veti utiliza pentru a rezolva prolema, astfel incât sa nu
calculati manual pentru fiecare salariat in parte?



#2 AdinaC

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 25 May 2010 - 09:50 AM

eu zic sa incarci tabelul sa-l vedem, il astept eventual si pe chira.adina@yahoo.com, poate te pot ajuta cumva




#3 leopold

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Oradea
  • Interests:contabilitate

Postat 27 May 2010 - 09:01 AM

Vezi postareageolik, la May 24 2010, 07:41 PM, a spus:

buna ziua, am si eu o problemuta! Ma poate ajuta cineva?

Statul de plata pentru luna curenta este editat in cadrul unei foi de lucru Excel. Numarul
salariatilor este 120. Ati primit drept sarcina sa mariti suma cuvenita fiecaruia cu 4 %. Ce
facilitate oferita de mediul Excel veti utiliza pentru a rezolva prolema, astfel incât sa nu
calculati manual pentru fiecare salariat in parte?

pui formula de calcul, folosesti adresa de celula exacta si copiezi formula la fiecare..
sau da-mi un mesaj si iti explic pe mess






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL