Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Sistemul de raportare contabila la 30 iunie 2010 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Sistemul de raportare contabila la 30 iunie 2010


2 replies to this topic

#1 Lyvyoo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 146 Postari:

Postat 03 June 2010 - 11:36 PM

Am primit in newslater de la avocatnet urmatoarea stire:

Ministerul Finantelor Publice (MFP) a elaborat proiectul de ordin pentru aprobarea Sistemului de raportare contabila la 30 iunie 2010 a operatorilor economici.
Potrivit proiectului de act normativ, operatorii economici, indiferent de forma de organizare si forma de proprietate, au obligatia sa intocmeasca si sa depuna raportari contabile la 30 iunie 2010 la unitatile teritoriale ale Ministerului Finantelor Publice.


Continuarea aici ...

Ni se adreseaza si noua ca PFA-uri? M-a intrigat exprimarea "indiferent de forma de organizare"!

Aceasta postare a fost editata de Lyvyoo: 03 June 2010 - 11:36 PM




#2 Zzuper

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Postat 04 June 2010 - 07:46 AM

Nu cred. Este un raspuns si in comentariile de pe pagina Avocatnet. Tind sa cred ca PFA si II nu sunt incluse in aberatia asta.




#3 leu50

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 Postari:

Postat 04 June 2010 - 05:21 PM

Nu se adreseaza PFA. :frusty:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL