Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
atestare ITM - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


- - - - -

atestare ITM

22 replies to this topic

#21 mihaela_cva

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2579 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:craiova
  • Interests:gradinarit..de apartament, deocamdata
    calatorii

Postat 25 October 2010 - 10:50 AM

am primit o informare de la cineva in care cred, are mai multe info decat mine, de regula sigure (obtinute altfel), am sa sun si va spun exact
scuze ca nu am avut timp sa raspund pana acum, e 25...



#22 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 October 2010 - 11:37 AM

Vezi postareamihaela_cva, la Oct 22 2010, 11:40 PM, a spus:

Incepand cu luna noiembrie 2010, devine obligatorie transmiterea Registrului de evidenta al salariatilor (REVISAL) catre ITM in forma electronica cu certificat de semnatura digitala...
Cred ca este mult prea scurt termenul ca sa nu fi aparut deja nimic oficial pe aceasta tema. Ma refer la obligativitate.

Daca ti se pare simplu ce ai de facut... inseamna ca nu cunosti toate amanuntele Imagine postata



#23 marra_2000

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 Postari:

Postat 25 October 2010 - 02:12 PM

eu cred ca este vb despre acest : Comunicat ANAF
Am intrebat la ITM din judetul meu...nu stiu nimic de asa ceva, nici nu se precizeaza in legislatie, faptul ca se depune Revisal-ul electonic cu certificat de semnatura digitala :wink:

Aceasta postare a fost editata de marra_2000: 25 October 2010 - 02:18 PM







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL