Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Situatii financiare anuale la 31.12.2011 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 5

Salt la continut


Situatii financiare anuale la 31.12.2011

bilant 2011 note contabile bilant 2011
82 replies to this topic

#81 letalica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 May 2012 - 03:04 PM

'Otilia Alupei'
Saga genereaza un bilant PDF ce NU poate fi validad fara fisierul atasat, asa cum am precizat si n-am vb ca sa ma aflu in treaba !! Daca il listez fara validare, apare pe formular "FORMULAR NEVALIDAT" , am spus si asta ... si de ce n-as vrea sa apara ca este nevalidat ...

SAGA nu genereaza pdf-ul ci introduce datele din soft in pdf-ul MF-ului. Poate fi validat fara sa atasezi zip-ul dar nu apare semnatura electronica. Dupa ce se scaneaza si se ataseaza se reia (2 comenzi) procedura de validare, atasare si semnare.
Cred ca, documentul validat si recipisa sunt suficiente chiar daca nu apare semnatura.
letalica



#82 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 23 May 2012 - 05:43 PM

multumesc mult, dragele mele, in special Gabitzei care a fost cea mai prezenta in cazul meu si ale carei sfaturi mi s-au potrivit cel mai bine ! :wub:

@letalica, sar'naaaa ca m-ai luminat cu docum. PDF de la Saga (pe bune, fara misto), dar crede-ma ca am incercat de 2 ori sa-l validez fara atasament si mi-a dat "FORMULAR NEVALIDAT", de aceea v-am intrebat.
Culmea e ca la ultima incercare a ultimului bilant mi-a validat PDF-ul si fara atasament ... dar poate c-am facut vreo actualizare si am uitat intre timp :biggrin2:

whatever... cert e ca m-am scos cu ajutorul vostru + ca am invatat "neste" lucruri si va multam fain pt toate astea ! :rolleyes:




#83 letalica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 83 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 May 2012 - 09:09 PM

Cu placere!
letalica






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL