Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ajutor!!! Internet - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Ajutor!!! Internet

3 replies to this topic

#1 aleahim

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:

Postat 05 June 2005 - 07:27 AM

Imi spune cineva cum se pot trimite mai multe mailuri in acelasi timp. adica mai mult de 10.
mulumesc



#2 smartfoxy

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Location:Galati

Postat 05 June 2005 - 09:19 AM

selectezi toate casutele din dreptul adreselor unde vrei sa trimiti corespondenta




#3 livia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 05 June 2005 - 11:10 AM

aleahim a spus:

Imi spune cineva cum se pot trimite mai multe mailuri in acelasi timp. adica mai mult de 10.
mulumesc

trebuie sa vorbesti cu administratorul de internet - la firma la care platesti internet
unele firme considera publicitate daca trimiti mai mult de 10 e-mail-uri, si cred ca au alte conditii (vezi asa numitele spamuri)
trebuie sa vorbesti cu providerul de internet



#4 Iustin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 72 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 05 June 2005 - 06:16 PM

sunt programe free pe net care stiu sa trimita mailurile la o intreaga lista de adrese. Mail bomber, bulk mail sender etc. Dar asta se numeste spam si nu te sfatui daca nu stii cu ce se mananca...
daca imi dai un mail si-mi explici concret defapt ce vrei sa faci, poate iti dau eu un program specializat.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL