Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
inregistrare contabila AUDIT certificare SRAC - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


inregistrare contabila AUDIT certificare SRAC


1 reply to this topic

#1 andreealecs

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 March 2012 - 08:15 AM

Buna ziua tuturor!!!
cer ajutor unui contabil cu experienta pentru rezolvarea unei probleme...
problema mea este o factura pentru certificare SRAC (am avut auditul saptamana trecuta conform unui contract) pentru caliatate si mediu.
este imobilizare necorporala adica 208? poate cineva sa ma ajute cu inregistrarile exacte?
Va rog... Imagine postata



#2 mariana07

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 256 Postari:

Postat 08 March 2012 - 08:25 AM

Nu este imobilizare, este o cheltuiala a perioadei - cont 628.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL