Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cerere model factura - PFA - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cerere model factura - PFA


2 replies to this topic

#1 cnets

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 20 November 2012 - 11:12 AM

Buna ziua, caut un fiser pentru facturare fara campul de TVA, de semnatura si stampila si delegat, deoarece doresc sa le trimit pe email.
Am incercat diverse softuri de facturare dar toate gasite nu contin campul CNP iar eu emit facturi si pt persoane fizice, ba au diverse probleme astfel incat m-am hotarat ca e mai bine sa editez toate facturile manual.

Daca cineva poate posta un model de factura editabil pe mail, intr-un format recunoscut as fi foarte recunoscator.

Multumesc anticipat.



#2 cnets

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 20 November 2012 - 07:22 PM

ma poate ajuta cineva pe acest forum in aceasta problema?
am incercat nu stiu cate softuri de facturare si toate sunt jenante
la unul setezi contul iban si nu se afiseaza, la altul factura iese doar abastra strident, cele mai multe nu au posibilitatea emiterii unei facturi pe persoana fizica, nu au rubica de cnp etc
iar cererea de recomandare a unui soft pe acest forum este INTERZISA pentru ca daca primesc recomandari in public se considera reclama - in privat nu mi-a dat nimeni desi am cerut
dar nu mai dorsc nici un spft pt ca softurile de facturare pe care le-am gasit toate sunt JENANTE

imi trebuie un simplu fisier cu tabelul de factura in care sa pot edita datele

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 23 November 2012 - 02:45 AM
eliminare oferta baneasca !! ai grija ca deja te paste o suspendare a dreptului de a posta ! citeste regulamentul !




#3 Dan I.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 376 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 November 2012 - 09:55 PM

Iti recomand reclama
Eu il folosesc cu succes de ani de zile.

Daca totusi l-ai incercat, si nu face ce vrei tu cu afisarea CNP, ia legatura cu ei si sigur te ajuta.

Sper sa rezolvi problema.

PS. Nu ai activata mesageria privata pe acest forum.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 23 November 2012 - 02:52 AM
Dan, zau asa ... se poate sa faci reclama, tocmai tu ?? Plus ca ti-a zis omu' ca nu mai vrea soft ...

Dan






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL